Select Page


AutoMapa: z najlepszą ofertą aktualizacji map nawigacyjnych


 

Redakcja magazynu AutoŚwiat Poradnik przygotowała zestawienie ofert aktualizacyjnych producentów map. Najlepsza okazała się oferta AutoMapy!

Dziennikarze magazynu AutoŚwiat Poradnik policzyli, ile kosztować będzie korzystanie z nawigacji w perspektywie czterech lat. W zestawieniu uwzględnione zostały również bezpłatne aktualizacje wliczone w cenę zakupu programu, lub urządzenia.

Wśród wielu producentów, którzy oferują mapy do urządzeń nawigacyjnych najlepsza okazała się oferta AutoMapy, która oferuje największą liczbę aktualizacji map i programu w ciągu roku za najniższą cenę. Roczny koszt subskrypcji w przypadku AutoMapy PL XL to zaledwie 79 zł i kwota ta, oprócz dostępu do nowych map i programu pozwala na korzystanie z systemu

AutoMapa Traffic pozwalającego na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, jak również korzystanie z serwisu Miplo.pl zawierającego setki tysięcy dokładnie opisanych Użytecznych Punktów (POI).

W ciągu czterech lat korzystania z AutoMapy, użytkownik otrzyma minimum 24 aktualizacje map i programu, co gwarantuje sprawne działanie map nawigacyjnych nie tylko na najnowszych urządzeniach, ale również na starszych modelach czyniąc je funkcjonalnym narzędziem w nawigacji.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.