Select Page


BREMBO: nowa strona już w sieci


 

W 50. rocznicę swojej działalności, Brembo udostępniło zmienioną stronę internetową, zawierającą nową strukturę i treści oraz odmienioną szatę graficzną.

W związku z okrągłą, 50 rocznicą swojej działalności, Firma Brembo zaprezentowała nową odsłonę strony internetowej www.Brembo.com.

Wzornictwo, design i wygoda zawsze były głównymi celami przyświecającymi działalności Brembo i właśnie te funkcjonalności odzwierciedla nowa strona firmy. Nowe grafiki, wysoka jakość treści zawartych na stronie i intuicyjna nawigacja sprawią, że portal będzie jeszcze lepszym źródłem informacji dla odwiedzających. Brembo.com jest teraz bogatsze w aktualności, ciekawostki, nowinki techniczne, których poszukują miłośnicy motoryzacji na całym świecie.
Strona Brembo.com jest przede wszystkim poświęcona systemom hamulcowym i udostępnia informacje zarówno dla klientów biznesowych Grupy, jak i dla użytkowników końcowych. Strona podzielona jest na cztery sekcje – auto, moto, samochody pasażerskie oraz sporty motoryzacyjne.

Każda z tych sekcji zawiera dużą liczbę zdjęć, filmów i animacji dotyczących produktów Brembo oraz części zamiennych i rynku wtórnego. Dzięki temu, miłośnicy motoryzacji będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości ulepszania swojego pojazdu. Wiele miejsca jest także poświęcone statystykom, informacjom technicznym i historii zaangażowania Brembo w wyścigi Formuły 1, MotoGP, Superbike i Nascar. Ta zawartość strony spowodowana jest faktem, że Brembo jest czołowym dostawcom układów hamulcowych do najlepszych zespołów startujących w tych zawodach.

Strona firmy Brembo odnotowała w 2010 roku ponad milion odsłon. Aby jeszcze bardziej zwiększyć tę liczbę, Brembo obecne jest także w mediach społecznościowych, takich jak  Facebook, Twitter i Youtube. Dzięki tym kanałom, Brembo jest w stanie kontaktować się bezpośrednio z klientami.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.