Select Page


Cartrack Tracker: zaawansowany monitoring GPS dla firm


Cartrack Tracker
 

Cartrack Polska wprowadza na rynek nowe rozwiązanie do monitoringu GPS – Cartrack Tracker – dedykowane zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym. Można je stosować do monitorowania naczep, oraz przesyłek, przyczep, motorów czy motorówek. Oparte jest na niezawodnych technologiach sprawdzonych w najodleglejszych zakątkach świata przy ekstremalnie zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. W biznesie sięgają po nie głownie firmy transportowe.

Cartrack Tracker to mobilne urządzenie, które przesyła informację o pozycji obiektu w oparciu o system GPS raz na dobę z dowolnego miejsca na świecie. Informacje na temat lokalizacji można także śledzić na bieżąco na internetowej platformie. Firmy i instytucje mogą stosować narzędzie m.in. do monitoringu naczep, maszyn budowlanych, kontenerów, agregatów oraz przesyłek. W przypadku użytkownika indywidulanego może być to żaglówka, łódź motorowa, przyczepa kampingowa, motocykl lub skuter. Rozwiązanie pozwala na zapewnienie większego bezpieczeństwa w czasie podróży, nie tylko przedmiotom, ale także ludziom.

„Co roku globalnie wydajemy ponad 2 mln euro na rozwój naszych produktów, starając się odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby konsumentów. Stworzenie narzędzia odpowiadającego zarówno potrzebom klienta biznesowego, jak i indywidualnego wymagało zaawansowanej ekspertyzy technologicznej oraz doświadczenia w zakresie projektowania rozwiązań na potrzeby odbiorców z różnych sektorów. Cartrack Tracker już w pierwszym miesiącu sprzedaży w Polsce został zakupiony m.in. przez firmę, która zamówiła ponad 300 urządzeń do monitorowania kontenerów transportowych” – mówi Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią, Cartrack Polska.

Urządzenie można przymocować w dowolnym miejscu i w każdej chwili zmienić jego położenie. Cartrack Tracker pracuje w trybie ciągłym przez 24 miesiące bez potrzeby zewnętrznego zasilania, ponieważ posiada wbudowaną baterię litowo-jonową. Urządzenie jest wodoszczelne i odporne na wstrząsy, co sprawia że może zostać zabrane nawet w trudno dostępne, np. górskie rejony.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.