Select Page


Dachser dostarczył siatki do bramek na mundial w Brazylii


bramka
 

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, przetransportował siatki do bramek piłkarskich z Hiszpanii do Brazylii. Będą one świadkami najlepszych goli podczas Mistrzostw Świata FIFA 2014. Logistyką specjalnie wyprodukowanych dla mundialu siatek do bramek zajął się oddział Dachser Spain Air & Sea Logistics w Alicante.

Siatki, które będą stosowane podczas wszystkich treningów i meczów mundialu przybyły drogą lotniczą z Hiszpanii do brazylijskiego miasta Belo Horizonte, gdzie zostały poddane kontrolnym badaniom, potwierdzającym spełnienie wszystkich wymagań FIFA, międzynarodowej federacji piłki nożnej. Ponad 180 najnowocześniejszych siatek do bramek będzie użytych w Mistrzostwach Świata w Brazylii.

Te wyjątkowe siatki zostały wyprodukowane w Hiszpanii. Linki siatki nie są wiązane w węzły, a ich szerokość nie przekracza 4 mm. Ponadto spełniają one wszystkie obowiązujące i wymagane przez organizatorów standardy jakości, wytrzymałości oraz są wykonane z najlepszych materiałów. Silna dywizja Dachser Air & Sea Logistics Dachser zapewnia dostarczenie przesyłek do wszystkich zakątków świata. Zatrudnia prawie 3.700 pracowników w 187 lokalizacjach na całym świecie.

„Cieszymy się, że nasze doświadczenie wzbogaciło się o realizację tak interesującego zlecenia, które w dodatku jest związane z piłką nożną” – powiedział Jan Polter, dyrektor marketingu i sprzedaży w Dachser Czechy. „Jesteśmy wielkimi kibicami piłki nożnej, organizujemy nawet własny turniej – Thomas Dachser Memorial Tourney –z udziałem drużyn piłkarskich złożonych z naszych pracowników z całego świata” – dodał.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 5 lat temu.