Select Page


Dachser: na targach Transport Logistic 2013 w Monachium


 

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, w dniach 4-7 czerwca 2013 r. zaprezentuje się na najważniejszych na świecie targach logistycznych Transport Logistics w Monachium. Firma przedstawi swoje produkty i usługi pod hasłem „Tu, tam, wszędzie”.

Podczas ”Dnia Półwyspu Iberyjskiego” (5 czerwca), prezentacji multimedialnych oraz konferencji dotyczącej nowych strategii i rozwiązań w zakresie logistyki żywności (6 czerwca), zwiedzający będą mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat firmy. Operator logistyczny zaprezentuje swoją sieć połączeń europejskich i międzykontynentalnych, realizowaną zgodnie z mottem „Tu, tam, wszędzie”. W ramach „Dnia przyszłości” (7 czerwca), menedżerowie HR z Dachser będą odpowiadać na pytania gości dotyczące kwestii kadrowych. Firma będzie miała swoje stoisko w hali B6 (nr 101/202).

Transport Logistic są największymi i najważniejszymi targami branżowymi na świecie, odbywają się co dwa lata. Od ostatniej  edycji w 2011 roku światowa sieć Dachser bardzo się zmieniła – dzięki przejęciom oraz inwestycjom w nowe oddziały, operator posiada obecnie aż o 114 własnych placówek więcej. Same przejęcia hiszpańskich firm Azkar – przewoźnika drobnicy i Transunion, spedytora lotniczego i morskiego w styczniu 2013 roku, powiększyły globalną sieć Dachser o ponad 70 oddziałów. W 2011 roku firma weszła na rynek południowoafrykański, gdzie posiada 4 filie. W ciągu tych ostatnich dwóch lat otwarto nowe lokalizacje również w Malezji, Singapurze i Wietnamie.

W 2012 roku Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, wygenerował obrót w wysokości 4,41 miliarda euro, zatrudniając 21 650 pracowników w 347 oddziałach na całym świecie. Firma dostarczyła 49,8 milionów przesyłek o łącznej wadze 37,46 milionów ton.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.