Select Page


Dekpol SA nowym partnerem SSAB


SSAB
 

Firma SSAB informuje o przyjęciu nowego partnera do sieci Hardox Wearparts. Z radością witamy nowego partnera – Firmę Dekpol z Pinczyna.

Dekpol SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Firma powstała w 1993 r. Posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Działalność Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres działania. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty drogowe, sanitarne i hydrotechniczne. Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol jest również producentem łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje m.in. z CAT, Volvo i Komatsu. Produkty sprzedawane są do Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet do Maroka i Australii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych firma jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki. Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem Dekpol SA jest działalność deweloperska. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami EN ISO 9001:2015, EN ISO 3834-2, EN 14001:2005, EN-N-18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007.Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol SA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Sieć Hardox Wearparts jest to światowy lider w produkcji części z blach trudnościeralnych oraz serwisu.

Posiada ponad 220 partnerów na całym świecie i produkuje części zamienne z blach Hardox do wszystkich gałęzi przemysłu zapewniając bezawaryjną pracę.

 


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.