Select Page


E100: Nasza troska o dzieci


 

Coroczna akcja charytatywna organizowana w celu niesienia pomocy dzieciom kierowców, którzy zginęli w wypadku stała się już tradycją i również w tym roku była kontynuowana. Pierwsze podarunki ze środków zebranych w akcji, w której udział wzięli nasi klienci znalazły swoich adresatów w lutym.

Do akcji na równi z holdingiem E100 – emitentem kart paliwowych, swój wkład wniósł także nasz dawny partner – koncern Baszneft, właściciel sieci stacji paliw „Aspec”. Właśnie na tych stacjach w obwodzie smoleńskim każdy litr oleju napędowego zakupiony na kartę E100, pomiędzy 17 a 25 grudnia 2011 roku (dzień urodzin firmy e100 i Boże Narodzenie), wnosił do puli funduszu charytatywnego 1 eurocent.

Wśród rodzin, którym fundusz charytatywny jeszcze musi pomóc, są rodziny wielodzietne – w jednej z nich w Polsce wychowuje się dziewięcioro dzieci. Z reguły udzielana jest pomoc finansowa, ale po uzgodnieniu z odbiorcą może to być inna forma pomocy. Tak więc, rodzina z Litwy, z którą niedawno się kontaktowaliśmy, poprosiła o pralkę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni koncernowi Baszneft, wszystkim przedsiębiorstwom przewozowym i naszym klientom za to, że nie pozostali obojętni na dotknięte nieszczęściem rodziny, zareagowali na zaproszenie do udziału w akcji i w miarę możliwości kupowali paliwo w dniach trwania akcji na stacjach Aspec. Obok środków zebranych dzięki ich udziałowi, co roku powiększa się także baza adresowa rodzin, które potrzebują takiej pomocy.

Nie pozostawajcie Państwo obojętni, jeżeli znacie rodzinę kierowcy, który zginął w wypadku, poinformujcie nas o tym fakcie pod numer tel. przedstawicielstwa E100 w swoim kraju (numery kontaktowe na stronie e100.eu) lub bezpośrednio przez swojego przedstawiciela regionalnego, jeśli są Państwo klientem E100.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.