Select Page


Energetab 2014: Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie


miniatura  Targi energetyczne
 

W dniach 16-18 września 2014 r. w Bielsko-Białej odbędą się Targi Energetab – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Przy tej okazji firma KH-KIPPER i Hewea zapraszają na wspólne stoisko numer L5.11, na którym będzie można zobaczyć zabudowę aluminiową KH-KIPPER z żurawiem Fassi na podwoziu Scania 8×4. Firma Hewea jest oficjalnym dystrybutorem żurawi tej marki w Polsce. Również na stoisku L5.15 chętni będą mogli zobaczyć zabudowę trójstronną z żurawiem Palfinger na podwoziu MAN 6×6

KH-KIPPER posiada 15 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji wyspecjalizowanego sprzętu do zastosowania w energetyce: zabudów, przyczep i naczep. Dodatkowo zajmuje się także montażem oraz serwisem systemów hydrauliki siłowej, płyt czołowych oraz żurawi hydraulicznych wraz z odbiorami UDT. Firma stale podąża za rozwojem technologii oraz konstrukcji jaki narzuca branża motoryzacyjna. Liczne modyfikacje techniczne dają bezkompromisową wytrzymałość w terenie.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, a każdy, kto wyśle wypełniony formularz na stronie http://www.energetab.pl/rejestracja.php w terminie do 15 września 2014 r., otrzyma bezpłatnie katalog targów Energetab 2014 na płycie CD.

Więcej o Targach na stronie Enegretab


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 5 lat temu.