Select Page


EUROPART Polska otwiera nowy oddział w Bydgoszczy


europart-budynek
 

EUROPART Polska wchodząca w skład EUROPART Holding, lidera europejskiego rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep otwiera nowy oddział w Bydgoszczy.

Nowy oddział rozpoczął działalność w ostatnim tygodniu października. Doświadczona kadra i magazyn o powierzchni 300 m2 wraz z codziennymi dostawami z magazynów centralnych w Wieluniu i Werl pozwolą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

„To już 25-ty oddział EUROPART w Polsce, ale warto podkreślić, że nie ostatni, który Spółka otworzy jeszcze w bieżącym roku. Nasza oferta części marki własnej Europart Premium Parts, które przechodzą bardzo wymagające testy na torach wyścigowych cyklu FIA Racing Truck Championship, jest gwarantem jakości i niezawodności dostarczanych przez nas części zamiennych. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów rozwijamy sieć oddziałów tak by możliwe skrócić czas obsługi klientów na lokalnych rynkach.” podkreśla Karol Prozner, Prezes EUROPART Polska

Nowy oddział mieści się przy ulicy Szubińskiej 55 w Białych Błotach. Szczegółowych informacji na temat oferty można uzyskać dzwoniąc pod numer 52/348 25 41, lub 506 378 828.

Źródło

 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.