Select Page


Europejskie Mistrzostwa Wyścigów Pojazdów Ciężarowych


Pole_Position
 

Na torze „Autodrom Most” w dniach 30-31 sierpnia europejski lider dystrybutorcji części do pojazdów użytkowych , EUROPART, zaprosił około 100 klientów z Czech, Polski i Niemiec na wyścig ciężarówek w czeskim mieście Most

 

 

Racing

 

Europart przedstawił tam swoim klientom praktyczne zastosowanie tarcz hamulcowych i okładzin hamulcowych własnych marek EUROPART w ciężarówce wyścigowej. Yury Shevchenko odpowiedzialny za region Europy Wschodniej powiedział podczas wizyty w zespole EUROPART Racing/Team 14: „popyt na produkty naszej własnej marki EUROPART szybko rośnie szczególnie we wschodnioeuropejskim regionie sprzedaży. To, że nasze części wytrzymują także podczas wyścigów, jeszcze bardziej udowadnia, że oferujemy nie tylko ceny rynkowe, ale zachowujemy wysokie standardy także pod względem jakości“.

 

Racing_at_the_top

 

Kierowca wyścigowy José Rodrigues z zespołu EUROPART Racing/Team 14 wprawił klientów w wielkie zdumienie, gdy w niedzielę znalazł się w najlepszej dziesiątce zawodników i w ostatnim wyścigu startował z pierwszej pozycji. Przez wszystkie trzy rundy zajmował w ostatnim wyścigu pierwsze miejsce do momentu, gdy spadł na dziewiątą pozycję z powodu zderzenia z Gerdem Körberem, które spowodowało uszkodzenie opony.

 

Truck_Racing

 

Prezes Europart Polska S.A. ,Pan Karol Prozner, oraz kierownik działu sprzedaży odpowiedzialny za region Pragi, Alexander Aismann, zgodnie twierdzą, że wydarzenie to było doskonałą okazją dla firmy EUROPART oraz dla klientów do porozmawiania w luźnej atmosferze poza codzienną działalnością.

Źródło

 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.