Select Page


Firma Frigicoll Dealerem Roku 2016 Thermo King


frigicoll-2016-emea-dealer-of-the-year
 

Thermo King, producent rozwiązań do sterowania temperaturą w różnych zastosowaniach mobilnych, marka firmy Ingersoll Rand, wyróżnił najlepszych dealerów na corocznej konferencji, która odbyła się na Teneryfie w Hiszpanii. Firma wyróżniła najlepszych dealerów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) za znaczące osiągnięcia w 2016 r.

Najwyższe wyróżnienie, tytuł Dealera Roku 2016, zostało przyznane firmie Frigicoll z Hiszpanii.

„Firma Frigicoll posiada wyjątkową, rozbudowaną i wciąż rozwijającą się sieć obsługi obejmującą 55 punktów serwisowych, które całodobowo i przez 7 dni w tygodniu dokonują trudnych napraw sprzętu głównych klientów” – mówi Karin De Bondt, wiceprezes i dyrektor generalny Thermo King EMEA. „Będąca dealerem Thermo King od roku 1982, grupa Frigicoll nieustannie wprowadza innowacyjne produkty i usługi, aby poszerzać grono odbiorców i jednocześnie nawiązywać silne więzi z klientami”.  

Tytuł Dealera Roku przyznano firmie Frigicoll już po raz trzeci. Wcześniej wyróżniono ją w latach 2011 i 2014. W roku 2015 firma uzyskała tytuł Dealera Roku agregatów do naczep.  

Pozostali zdobywcy nagród dla najlepszych dealerów to:

Dealer agregatów do naczep 2016: Ballinlough Refrigeration, Irlandia
Dealer agregatów z napędem własnym do samochodów ciężarowych 2016: Sorhofroid , Francja
Dealer agregatów napędzanych od silnika pojazdu do samochodów ciężarowych 2016: Climate Control LLC, Rosja
Dealer usług posprzedażowych/usług 2016: TT-Thermo King, Polska
Dealer Roku 2016 Frigoblock: Paris Froid Service, Francja
Nagroda w zakresie oceny zadowolenia klienta 2016: tkv* Transportkaelte Vertrieb, Niemcy
Dealer produktów do autobusów 2016: Liberatus, Węgry

Za wyjątkowe osiągnięcia i duże zaangażowanie w przemysł kolejowy wyróżnienie otrzymała również grupa Southern States z Australii.

Wszystkie nagrody za 2016 rok zostały wręczone dealerom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki we wszystkich aspektach wydajności, a jednocześnie zapewnili najwyższą jakość obsługi klienta. Pod uwagę wzięto programy szkolenia klienta, zrozumienie potrzeb klienta i dostarczanie odpowiednich rozwiązań.

Dzięki 500 punktom usługowym Thermo King w 75 krajach EMEA oraz rosnącej sieci certyfikowanych dealerów przewoźnicy produktów wrażliwych na temperaturę mogą spać spokojnie.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.