Select Page


Flota dla OBI od Volkswagen Leasing Polska


 

Spółka OBI Polska rozpoczęła współpracę z Volkswagen Leasing Polska w zakresie finansowania floty.

OBI Polska, spółka będąca liderem rynku artykułów budowlanych, zdecydowała o sfinansowaniu floty samochodów marki Volkswagen poprzez najem w ramach Full Service Leasingu. Umowa z Volkswagen Leasing Polska obejmuje m.in. serwis aut, a także gwarantuje wysoką wartość rezydualną samochodów.
– OBI to bardzo ważny klient dla Volkswagen Leasing Polska. Opracowaliśmy ofertę „szytą na miarę”, która stanowi praktyczną i efektywną formę pozyskania samochodów. Propozycja, którą przedstawiliśmy klientowi, była wielowariantowym rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb klienta korporacyjnego – mówi Michał Sarga, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej z Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą.

Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Leasing Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Volkswagen Financial Services AG. W ramach działalności w Polsce firma oferuje klientom szereg usług z zakresu CFM m.in. leasing operacyjny, wynajem długoterminowy, zarządzanie flotą oraz International Fleet Management – finansowanie i zarządzanie flotą za granicą dzięki współpracy z europejskimi oddziałami operacyjnymi. W 2012 r. spółka Volkswagen Leasing Polska została wyróżniona nagrodami Fleet Leader 2012 oraz Fleet Awards 2012 w kategorii „Finanse, leasing i CFM” za leasing z wykupem na poziomie FSL, a także otrzymała tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie” w kategorii „Flota” w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Home&Market.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.