Select Page


Groeneveld: Nowa struktura zarządu


 


Holenderska Grupa Groeneveld (Groeneveld Groep B.V) z siedzibą w Gorinchem, znany na świecie producent systemów: dozowania oleju Oilmaster, automatycznego smarowania, bezpiecznego manewrowania,  oraz rozwiązań telematycznych dla branży TSL, podjęła strategiczną decyzję o zmianie składu Zarządu.  To kolejny krok mający na celu zdynamizowanie rozwoju firmy. Nowo powołany Zarząd Grupy stanowią:  pan Henk Groeneveld – Prezes oraz Dyrektor Generalny, pan Ron den Engelsen – Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju oraz pan Sjaak van Boxtel – Dyrektor ds. Finansów i Administracji. Ponadto, pan Ron den Engelsen objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w  Groeneveld Transport Efficiency B.V. – firmy kojarzonej od ponad 40 lat z solidnością i innowacyjnością oferowanych przez siebie produktów z zakresu automatycznej konserwacji, aktywnego bezpieczeństwa pod nazwą Greensight, czy systemu Oilmaster kontrolującego poziom oleju w silnikach.

Nadzór nad firmą GreenCat, która jest częścią Grupy Groeneveld, sprawować będzie pan Henk Groeneveld na stanowisku Dyrektora Zarządzającego. GreenCat, specjalista od produktów IT, dostarcza branży TSL inteligentne systemy zarządzania transportem. Firma ma obecnie ugruntowaną pozycję w krajach Beneluxu, Francji czy w Niemczech.

„Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju firmy i naszych produktów. Dzięki nowo wprowadzonej strukturze Zarządu, ogromnych kompetencji i doświadczeniu jego Członków, możemy spokojnie przystąpić do postawionego zadania i jego realizacji, mówi Henk Groeneveld,  dla którego rok 2011, w którym firma obchodziła swoją 40-tą rocznicę powstania, okazał się być z przełomowym, zarówno w kwestii umocnienia pozycji rynkowej firmy, jak i wygenerowanego zysku.”


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.