Select Page


H. J. Groeneveld wyróżniony Złotym Medalem przyznawanym przez PEMIC


 

Podczas ubiegłorocznego Plant and Equipment Management Innovation Conference (PEMIC), gdzie tematem przewodnim były kwestie związane z potrzebą wdrażania innowacyjnych instrumentów zarządzania przedsiębiorstwem oraz parkiem maszynowym, zauważono i doceniono wieloletni wkład Grupy Groeneveld w rozwój różnych gałęzi przemysłu. Wyróżnienie w postaci Złotego Medalu, wręczono Panu Henk’owi Groeneveld’owi – Dyrektorowi Generalnemu i Prezesowi całej Grupy Groeneveld. W ubiegłym roku Medal przyznano Sir Anthony’emu Bamford’owi – Przewodniczący firmy JCB.

Tegoroczny PEMIC odbył się w siedzibie głównej JCB w miejscowości Rocester w hrabstwie Staffordshire (Anglia). Cykliczność i rola wydarzenia cieszy od wielu lat się bardzo dużym zainteresowaniem środowiska biznesowego oraz akademickiego, co zobrazowała również wysoka frekwencja. W tym roku w konferencji uczestniczyło 250 delegatów.

Postać Prezesa Grupy Groeneveld Pana H. Groeneveld’a została dodatkowo wyróżniona w przemówieniu profesora dr David’a J. Ewards’a, który przedstawił go jako „jednego z najlepszych europejskich biznesmenów oraz lidera przedsiębiorczości gotowego do podejmowania nowych inicjatyw, naturalnie obdarzonego umiejętnością wprowadzania innowacji w istniejących warunkach, zdolnego do wczesnego zauważania konieczności wprowadzania zmian i ulepszeń w prowadzonej przez siebie firmie. Duch przedsiębiorczości H. Groeneveld’a spowodował dynamiczny rozwój Grupy Groeneveld, zaś wprowadzane i realizowane w ponad 30 krajach jego wizje i inwestycje w rozwój badań przyniosły ogromny sukces – Grupa Groeneveld stała się firmą międzynarodową o uznanej renomie. Kierowana od 1973 roku działa aktywnie w sektorach związanych z transportem i przemysłem, począwszy od kolei a na maszynach budowlanych skończywszy dostarczając swoim Klientom produkty związane z aktywnym bezpieczeństwem, automatyczną konserwacją oraz telematyczne rozwiązania IT. Henk Groeneveld to wielki dżentelmen i szanowany przemysłowiec”. Te słowa uznania dla Właściciela Grupy Groeneveld padły podczas International Awards for Excellence (IAE).

Profesor David J. Ewards jest założycielem Off-highway Plant and Equipment Research Centre (OPERC) – organizacji non-profit łączącej świat nauki ze światem biznesu, która organizuje prace i działania PEMIC. Profesor David J. Ewards wspierany jest przez Gary’ego D. Holt’a. Obydwaj Panowie wykładają na Uniwersytecie w Birmingham w Anglii.

 

 

 

Henk Groeneveld jest Prezesem i jedynym akcjonariuszem holenderskiej Grupy Groeneveld, producenta systemów automatycznego smarowania, zarządzania olejem aktywnego bezpieczeństwa oraz telematycznych rozwiązań IT. W 2011 Grupa Groeneveld obchodziła zaszczytny Jubileusz  40-lecia, natomiast w 2013r. swoje 40-lecie pracy w firmie obchodzić będzie Pan Henk Groeneveld.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.