Select Page


Inter Cars: Wielki Rajd do Gali!


 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w fascynującym wyścigu. Start już w styczniu w Waszym warsztacie, a meta to wspaniała Gala w hotelu Gołębiewski w Karpaczu i niesamowite wygrane: samochody marki Skoda, nagrody wartości 10 000 zł oraz 3 rajdowe eventy z Krzysztofem Hołowczycem! Łączna wartość nagród to aż 1 500 000 zł!

Dla każdego, kto ma w sobie, choć odrobinę ducha rywalizacji, Inter Cars SA przygotował, jak co roku specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem czekają na Państwa emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, będą i odcinki specjalne. Czekają wielkie emocje i smak zwycięstwa, ponieważ w tym wyścigu wygrywają nie tylko najszybsi i najwięksi.  

Gala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w polskiej branży motoryzacyjnej jedyne w swoim rodzaju. W całości poświęcone jest naszym klientom. Jest to forma podziękowania i nagrody dla najaktywniejszych. Z roku na rok osiąga coraz większe rozmiary i oferuje uczestnikom atrakcje na najwyższym poziomie. Ci, którzy brali udział poprzednich edycjach, wiedzą, że niezależnie czy Gala odbywa się w luksusowym hotelu, czy w rajdowej bazie, zawsze jest to wydarzenie wyjątkowe.   

Proste zasady
Od 15 stycznia do 15 maja 2013 roku będzie trwać promocja „Wielki Rajd”, w której udział mogą wziąć wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrują się, wypełniając odpowiedni formularz na stronie internetowej www.icms.eu.  Przez cały ten okres będą podliczane Państwa zakupy produktów danych dostawców. Klienci z największymi obrotami wezmą udział w Gali, która odbędzie się 14-16 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zasada jest prosta, im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce na liście, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.icms.eu. Dzięki temu będą mogli Państwo kontrolować swoją pozycję i podjąć w związku z tym odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku naszego Rajdu ważne jest obranie odpowiedniej strategii.  W sytuacji, kiedy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, straty można nadrobić poprzez zakupy danych grup produktowych. W imprezie obowiązywać będą trzy kategorie: warsztat osobowy, sklep lub sklep z warsztatem osobowym oraz rynek ciężarowy.

Co można wygrać?
Oprócz uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatów, na trzech uczestników z najwyższymi wynikami w każdej kategorii będą czekać samochody. Nagrody we wszystkich kategoriach (warsztat, sklep lub sklep z warsztatem i branża ciężarowa) są takie same: 1 miejsce – Skoda Octavia, 2 miejsce – Skoda Rapid, 3 miejsce – Skoda Fabia. Jednak nie tylko uczestnicy z najwyższymi obrotami będą mieli szansę wyjechać nowym autem. Każdy z uczestników Gali może, bowiem wygrać samochód Skoda Octavia Combi RS lub nagrody o wartości 10 000 zł w specjalnym losowaniu.  Ponadto podczas samej Gali będą prowadzone dodatkowe konkursy, w których można zdobyć kolejne atrakcyjne nagrody.

„Generalka” i odcinki specjalne
Tak jak w prawdziwych rajdach samochodowych, również w „Wielkim Rajdzie” zawodnicy mogą wykazać się zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i oesach. W tym wypadku będą to dodatkowe akcje promocyjne, w których można wygrać ciekawe nagrody. Nie tylko najwięksi mają szansę na ich zdobycie, ponieważ odcinki specjalne będą obejmować mniejsze grupy produktowe, w których dobre wyniki mogą uzyskać nawet nieduże warsztaty. Promocje dodatkowe będą trwać jeden miesiąc, co ułatwia osiągnięcie dobrych wyników przy znacznie mniejszych nakładach niż w przypadku głównej promocji.  Odbędą się trzy oesy, pierwszy zaczynie wraz z początkiem głównej promocji, czyli 15 stycznia i będzie trwał przez miesiąc. Następne zaczną się kolejno: 15 lutego i 15 marca. Nagrodą główną jest uczestnictwo w prawdziwym rajdzie na fotelu obok samego Krzysztofa Hołowczyca. Poza tym uczestnicy odcinków specjalnych będą mogli zdobyć limitowaną wersje kurtki rajdowej, przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Sprawdź, czy Twój kluczyk pasuje do Skody RS
Na starcie promocji „Wielki Rajd” uczestnicy otrzymają specjalną kartę magnetyczną oraz kluczyk do samochodu, które będą dystrybuowane razem z galową edycją Wiadomości IC. Oba przedmioty warto zachować. Symboliczny kluczyk, który trafi w Państwa ręce może okazać się tym szczęśliwym, dzięki któremu zasiądziecie za kierownicą samochodu Skoda Octavia Combi RS. Na karcie zawarte będą dane klienta oraz jego numer, który będzie losowany podczas Gali Mistrzów Warsztatu. Kartę będzie można wykorzystać również przy wielu innych atrakcjach odbywających się w Karpaczu. Z czasem przekażemy więcej informacji dotyczących wspomnianych dodatkowych konkursów i atrakcji, póki co niech będą jednak dla Państwa tajemnicą. Możemy tylko zapewnić, że Ci, którzy wezmą udział w Gali Mistrzów Warsztatu w Karpaczu na pewno nie będą się nudzić i będą mieli wiele okazji, żeby zdobyć interesujące nagrody.
Od początku stycznia, do Państwa dyspozycji, będzie dostępna strona internetowa www.icms.eu, gdzie można odnaleźć wszystkie informacje dotyczące Gali Mistrzów Warsztatów, promocji „Wielki Rajd” oraz „Odcinków specjalnych”. Zapraszamy!
Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.