Select Page


InterCars: Wielki Rajd do Gali


 

WIELKI RAJD to wielkie emocje i wielkie wygrane. Na początku lutego rozpoczyna się pierwszy z trzech oesów w wyścigu, w którym główną nagrodą jest przejażdżka na fotelu obok Krzysztofa Hołowczyca. Sprawdź czy właśnie Ty będziesz tym szczęśliwcem.

15 stycznia wystartowała największa promocja Inter Cars SA pod nazwą WIELKI RAJD. Meta to Gala w hotelu Gołębiewski w Karpaczu i wygrane: 12 samochodów marki ŠKODA, nagrody o wartości 10 000 zł oraz 3 rajdowe spotkania z Krzysztofem Hołowczycem! Łączna wartość nagród to aż 1 500 000 zł!

PROMOCJA TRWA JUŻ OD 15 STYCZNIA, A ZAKOŃCZY SIĘ 15 MAJA 2013 ROKU

Inter Cars SA przygotował, jak co roku specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem czekają na Państwa emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, są i odcinki specjalne.
Gala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w polskiej branży motoryzacyjnej jedyne w swoim rodzaju. W całości poświęcone jest klientom Inter Cars SA. Jest to forma podziękowania i nagrody dla najaktywniejszych.

PROSTE ZASADY
Promocja WIELKI RAJD trwa od 15 stycznia do 15 maja 2013 r. Biorą w nim udział wszyscy klienci Inter Cars SA, posiadający jeden z następujących statusów:
– warsztat – rynek osobowy,
– sklep z warsztatem – rynek osobowy,
– warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek ciężarowy.

Od 15 stycznia do 15 maja będą podliczane zakupy produktów przez Klientów. Ci z Państwa, którzy osiągną największe obroty wezmą udział w Gali, która odbędzie się 14-16 czerwca br. w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zasada jest prosta, im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce w rankingu, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.icms.eu

CO MOŻNA WYGRAĆ?
Oprócz uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatów, na trzech uczestników z najwyższymi wynikami w każdej kategorii będą czekać samochody. We wszystkich kategoriach są takie same nagrody: 1 miejsce – ŠKODA Octavia, 2 miejsce – ŠKODA Rapid, 3 miejsce – ŠKODA Fabia. Dodatkowo każdy z uczestników Gali ma szansę wylosować ŠKODĘ Octavię Combi RS lub jeden z dwóch samochodów ŠKODA Octavia ufundowanych przez firmy Bosch oraz Castrol. Oprócz tego, goście Gali mają szansę na dodatkowe nagrody o wartości 10 000 zł. Ponadto będą prowadzone dodatkowe konkursy, w których również można zdobyć cenne niespodzianki.

ODCINKI SPECJALNE
1. Podczas trwania promocji będą przeprowadzone trzy odcinki specjalne. Jesteśmy w trakcie pierwszego z nich. Każdy z nich będzie trwać jeden miesiąc. Pierwszy oes zaczął się 1 lutego, następne zaczną się kolejno: 1 marca i 2 kwietnia. Po każdym z tych oesów nagrodą główną jest uczestnictwo w spotkaniu na torze rajdowym z Krzysztofem Hołowczycem. Poza tym do wygrania będą zestawy rajdowe przygotowaną specjalnie na tę okazję. Co miesiąc w tym spotkaniu weźmie udział 15 osób (po 6 z kategorii warsztat i sklep z warsztatem oraz 3 z rynku ciężarowego).

IMPREZY RAJDOWE Z KRZYSZTOFEM HOŁOWCZYCEM

1. 22-23.03.2013 (w ramach OS1)
2. 26-27.04.2013 (w ramach OS2)
3. 17-18.05.2013 (w ramach OS3)

Poza tym uczestnicy odcinków specjalnych będą mogli zdobyć jeden z 150 pakietów rajdowych. Zestawy rajdowe co miesiąc będą rozdane klientom, którzy zdobędą najwięcej punktów w każdym odcinku specjalnym w trzech grupach klienckich: warsztat – 60 osób, sklepowarsztat – 60 osób, rynek ciężarowy – 30 osób.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.