Select Page


InterLAN: Moduł Spedycji Morskiej w interLAN SPEED


 

Firma InterLAN opracowała moduł pozwalający na kompleksową obsługę spedycji morskiej.  Rozwiązanie jest dedykowane firmom spedycyjnym specjalizującym się w przewozie ładunków z wykorzystaniem transportu morskiego w relacji import/eksport. System umożliwia sprawne przeprowadzenie procesu począwszy od rejestracji zlecenia, poprzez automatyczną kalkulację  przychodów i kosztów, po fakturowanie i rejestrację płatności.  W wyniku przeprowadzonych operacji w systemie, użytkownik ma dostęp do zestawu raportów finansowych.

Ponadto moduł posiada funkcje pozwalające na usprawnienie i zautomatyzowanie pracy, w tym: terminarz, szeroki zestaw dokumentów oraz rozbudowane słowniki i kartoteki.  Mechanizm statusowania zleceń pozwala na pełną kontrolę przebiegu procesu w systemie.  Należy również zwrócić uwagę, że rozwiązanie interLAN SPEED w zakresie obsługi spedycji morskiej jest w pełni zintegrowane z modułem do zarządzania spedycją i transportem drogowym, co umożliwia organizację dowozów z i do portów transportem lądowym.

O firmie interLAN

Firma InterLAN już od 1991 roku specjalizuje się w produkcji systemów informatycznych dla firm. Od początku działalności tworzy oprogramowania dla transportu, spedycji i logistyki. Swoim klientom zapewnia sprawdzone i bogate w specjalistyczny „know how” oprogramowanie, którego wdrożenie przynosi w krótkim czasie wymierne efekty organizacyjne i finansowe.

Szczegóły na stronie internetowej: www.interlan.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.