Select Page


Kapsch TrafficCom: zakończył proces przejęcia firmy MARKIV IVHS


 

Kapsch TrafficCom zakończył proces przejęcia firmy MARK IV IVHS od udziałowców MARK IV IVHS, LLC, prowadzącej działalność na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku za kwotę 70 milionów dolarów (około 53 milionów euro). Przejęcie największego dostawcy sprzętu elektronicznego systemu poboru opłat w Ameryce Północnej jest dowodem na znaczenie, jakie Kapsch wiąże z rynkiem amerykańskim. Dzięki przejęciu Kapsch będzie oferował swoim obecnym i przyszłym klientom w Ameryce Północnej rozszerzony pakiet produktów i rozwiązań z zakresu Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS).

Kapsch TrafficCom oferuje klientom jeden z największych pakietów z zakresu Inteligentnych Systemów Transportowych na świecie oferując przy tym znakomitą jakość obsługi klientów. Powiększony zespół Kapsch TrafficCom w Ameryce Północnej jest obecnie zdolny do sprostania wyzwaniom rynkowym i wymaganiom swoich klientów. Dotychczasowi członkowie zespołu MARK IV IVHS będą kontynuowali prace na rzecz swoich klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

„To historyczny dzień dla firm Kapsch i MARK IV IVHS oraz dla naszych klientów,” powiedział Georg Kapsch, prezes Kapsch TrafficCom. „Firmy Kapsch i MARK IV IVHS były liderami rynku, a połączenie ich potencjałów da większą siłę biznesową na rynku ITS. Nowe zasoby wpłyną na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i komfortu kierowców oraz umożliwią dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych klientów z branży transportowej i systemów poboru opłat.”

Georg Kapsch dodał również: „Dzięki przejęciu firmy MARK IV IVHS robimy kolejny znaczący krok na rynku północnoamerykańskim. Kapsch TrafficCom odniósł w tym roku kilka znaczących sukcesów, jak w Polsce i RPA. Co więcej, MARK IV IVHS ogłosił niedawno uzyskanie nowego kontraktu w Meksyku. Razem wyznaczyliśmy sobie nowe, ambitne cele na rynkach Ameryki Północnej.”

„To sukces dla obydwu stron,” powiedział Chris Murray, prezes MARK IV IVHS. „Nasi klienci skorzystają na połączonej sile oraz kulturach organizacyjnych obydwu firm. Oczekuję z niecierpliwością na ten nowy rozdział w dostarczaniu najlepszych rozwiązań technologicznych i jeszcze lepszej obsługi klienta.”

W ciągu ostatnich 20 lat Kapsch TrafficCom stał się jednym z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań w telematyce transportu. Kapsch TrafficCom dostarcza klientom rozwiązania zawierające najnowocześniejsze technologie odpowiadające na potrzeby klientów.

MARK IVHS jest największym dostawcą sprzętu elektronicznego systemu poboru opłat opartego na 915 MHz z największą bazą klientów w Ameryce Północnej.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.