Select Page


KH-KIPPER: Nowy Dyrektor Handlowy


2_Nowy Dyrektor Handlowy KH-KIPPER
 

Od 1 sierpnia 2013 roku stanowisko Dyrektora Handlowego w firmie KH-KIPPER Sp. z o.o. obejmuje Łukasz Karczewski (31 l.). Stanął on tym samym na czele zespołu handlowego i będzie odpowiadał za sprzedaż oraz promocję produktów firmy.

Łukasz Karczewski  jest absolwentem wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej. Z firmą KH-KIPPER związany jest od 2006 roku. Przez ten okres  pracował na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zaczynając jako specjalista działu sprzedaży. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Export Managera.

Do celów jakie sobie stawia należy utrzymanie pozycji firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. jako lidera i wiodącego polskiego producenta zabudów samowyładowczych na pojazdy ciężarowe i przyczep specjalistycznych. Zamierza kontynuować udaną ekspansję Spółki KH-KIPPER i jej produktów na rynki zagraniczne. Celem jego pracy jest również uzyskanie jak największej satysfakcji klientów poprzez podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz kreowanie nowych rozwiązań dla zaspokojenia zmiennych potrzeb rynku.

Prywatnie – żona Anita, dwie córki (1 rok).  Do jego największych zainteresowań należą: motoryzacja, muzyka, podróże. Aktywnie uprawia jazdę na rowerze i pływanie.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.