Select Page


Klocki Beral w Inter Cars SA


 

Klocki BERAL to sprawdzona i potwierdzona jakość wyposażenia fabrycznego OE, lepsze osiągi pojazdów i większe bezpieczeństwo jazdy, redukcja czasu przestojów serwisowych.

 

Inter Cars poszerzył swoją ofertę części do pojazdów użytkowych o klocki hamulcowe firmy BERAL. Są one w stanie spełnić najwyższe wymagania zarówno producentów pojazdów, osi czy układów hamulcowych, jak również wymagania rynku części zamiennych Aftermarket. Oprócz rygorystycznych testów laboratoryjnych przeprowadzone zostały również testy drogowe na torach testowych w całej Europie.

Wyniki potwierdzają, że BERAL zapewnia jedne z najniższych, a tym samym, jedne z najlepszych wskaźników stabilności kompresji na rynku. Inter Cars wyprzedza konkurencję zarówno przy obciążeniu 5MPa, jak i 8MPa. Ta wyższa jakość zabezpiecza materiał cierny klocka przed oddzieleniem od tylnej płytki podczas jazdy. Co więcej, zapewnia ona dłuższą żywotność klocka, redukując koszty serwisu i przyczynia się do efektywniejszego wykorzystania pojazdu.
Dodatkowo autentyczność wszystkich produktów BERAL jest chroniona przez kod MAPP (Producenci Przeciwko Piractwu Produktowemu) i urządzenie legalizujące PrioSpot, umieszczone na specjalnej etykiecie, zapobiegającej sprzedaży podrabianych produktów. Oznacza to, że w przypadku godnej zaufania jakości OE produkty BERAL zapewniają „wszystko pod kontrolą”.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.