Select Page


Knorr-Bremse: odznaczony po raz szósty jako Najlepsza Marka


 

Raz do roku wydawnictwo ETM, wspólnie z organizacją DEKRA i czytelnikami czasopism branżowych   “Lastauto omnibus”, “trans aktuell” oraz “FERNFAHRER” wybiera najlepsze pojazdy użytkowe i marki w branży. Po raz szósty z kolei Knorr-Bremse zdobył odznaczenie „Najlepszej marki 2011” w kategorii „hamulce”.

Także w tym roku w głosowaniu udział wzięło ponad 8000 czytelników. Podczas oficjalnego rozdania nagród w Stuttgarcie w dniu 31.05.2011, firma Knorr-Bremse została ponownie nagrodzona w kategorii „hamulce”. Przed ponad 300 zebranymi ze wszystkim gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych, odznaczenie odebrał Klaus Deller, członek zarządu Knorr-Bremse AG i osoba odpowiedzialna za obszar systemów dla pojazdów użytkowych. „Nagroda ta cieszy nas szczególnie, gdyż zostaliśmy wybrani bezpośrednio przez ludzi z branży, którzy codziennie mają do czynienia z pojazdami, produktami i świadczeniem usług, a także rozumieją swój interes od podstaw. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za to odznaczenie, a przede wszystkim za okazane zaufanie”, mówił Klaus Deller.

Nagroda świadczy o jakości w branży i oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności produktu. Jest także ważnym miernikiem akceptacji i wizerunku marki. „ Bycie odznaczanym jako najlepsza marka przez tyle lat z rzędu, sprawia, że możemy być dumni jako przedsiębiorstwo. Zachęca nas to jednocześnie do dalszego wcielania naszej wiedzy i doświadczenia w innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania systemowe i usługi serwisowe, które wyznaczają kryteria na rynku i dbają o większe bezpieczeństwo ludzi w ruchu drogowym”, uzupełnia Deller. „Nad tym Knorr-Bremse chce pracować w przyszłości, w ścisłej współpracy ze swoimi klientami”.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.