Select Page


Kwazar: Niezniszczalne łopaty śniegowe


 

Ubiegła zima była najmroźniejsza od kilkudziesięciu lat. Rekordowe opady śniegu przez długie miesiące paraliżowały Polskę. Według zapowiedzi synoptyków w tym roku sytuacja może się powtórzyć.

Gdy obficie pada przez kilka miesięcy bez przerwy to wybór narzędzia do odśnieżania staje się sprawą kluczową. W najbardziej krytycznych chwilach jesteśmy zmuszeni oczyszczać posesje nawet kilka razy dziennie. Tylko pewny, najbardziej wytrzymały sprzęt jest w stanie sprostać takim ekstremalnym warunkom.
Dodatkowo warto pamiętać, iż zgodnie z ustawą, właściciel nieruchomości ma obowiązek usuwania śniegu i lodu z chodnika, który położony jest wzdłuż jego posesji. Zaniedbując obowiązek odśnieżania należącego do nas odcinka drogi lub chodnika, możemy zostać ukarani mandatem służb miejskich.

Firma Kwazar posiada w swojej ofercie łopaty, które nie zawiodą nawet w  najbardziej ekstremalnych warunkach.
Łopaty do śniegu firmy Kwazar są niezwykle wytrzymałe. Szeroka szufla pozwala na sprawne nabieranie większej ilości śniegu, natomiast solidnie okuta aluminiowa listwa na krawędzi łopaty ułatwia kruszenie lodu. Istotną zaletą łopat śniegowych Kwazar jest ich wyjątkowa trwałość. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, odpornego na niskie temperatury. Nawet przy znacznym odgięciu i silnych mrozach, szufla łopaty powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest to przydatne przy odgarnianiu ciężkiego, mokrego śniegu oraz rozkruszaniu warstwy lodu, który potrafi stawiać szczególnie silny opór. Na ciężar odporny jest również trzon łopaty wykonany z woskowanego, litego drewna. Łopata śniegowa Kwazar to propozycja dla tych, którzy szukają niezawodnego i wytrzymałego narzędzia pracy, które będzie służyło latami.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.