Select Page


MAN daje 2 letnią gwarancję


ePOS_2LG_poziom
 

Program 2–letniej gwarancji na oryginalne części zamienne MAN potwierdza, że oferowane przez firmę produkty spełniają kryterium najwyższej jakości i niezawodności.

MAN, już po raz trzeci z rzędu w raporcie TÜV, został doceniony i nagrodzony jako producent najbardziej bezawaryjnych ciężarówek.

„Dzięki zakupowi oryginalnych części zamiennych możliwe jest obniżenie kosztów obsługi serwisowej, a dostępność części we wszystkich stacjach serwisowych MAN skraca okres przestoju podczas konserwacji pojazdu.” – powiedział Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w MAN Truck & Bus Polska.

Wszystkie te parametry znacząco wpływają na obniżenie całkowitych kosztów eksploatacji pojazdu (TCO). Korzystanie z oryginalnych części zamiennych MAN objętych gwarancja na 2 lata to również znacznie wyższa wartość pojazdu przy odsprzedaży.

Gwarancja obowiązuje wyłącznie na oryginalne części zamienne MAN zakupione i zamontowane w autoryzowanych stacjach serwisowych MAN w Polsce. Gwarancja nie obejmuje skutków naturalnego zużycia części zamiennych.

 

Rok to za mało. Od teraz oryginalne części zamienne MAN objęte są 2-letnią gwarancją.

Rok to za mało. Od teraz oryginalne części zamienne MAN objęte są 2-letnią gwarancją.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.