Select Page


MAN: MAN dla powodzian


 

Firma MAN Truck & Bus Polska aktywnie zaangażowała się w pomoc dotkniętej powodzią gminie Wilków w województwie lubelskim.
Na początku czerwca firma MAN Truck & Bus Polska użyczyła Stowarzyszeniu „Wszyscy Razem” pojazd MAN TGM z zabudowa plandeką. Stowarzyszenie zorganizowało zbiórkę darów dla powodzian z Wilkowa, gminy, która została dotknięta powodzią w ponad 90%.
W zbiórkę aktywnie zaangażowali się pracownicy firmy MAN.
Transport z pomoca dla powodzian zawierał żywność, wodę, środki czystości oraz odzież.
W czasie uroczystego otwarcia w miniony czwartek MAN Truck & Bus Center w Kątach Wrocławskich przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na wakacyjny pobyt nad morzem 30 dzieci z Wilkowa. Dzieci te pojadą na 2 tygodnie do Łopienicy koło Ustronia Morskiego.
W akcji zbierania pieniędzy wzięli również udział pracownicy MAN.
„To bardzo mądra i pożyteczna inicjatywa, w którą MAN w pełni się angażuje zgodnie ze strategię społecznej odpowiedzialności w biznesie. Dzieci z Wilkowa zostały doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy uda im się choć na jakiś czas zapomnieć o smutnej rzeczywistości i bolesnych doświadczeniach.” powiedział Michał Luberadzki wiceprezes MAN Truck & Bus Polska


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.