Select Page


MAN Truck & Bus: Zmiana w zarządzie


 

Dr Carsten Intra zastąpi Larsa Wrebo na stanowisku członka zarządu do spraw produkcji i logistyki.

Rada Nadzorcza MAN Truck & Bus AG wyraziła zgodę na zmianę personalną na szczycie działu zarządu do spraw produkcji i logistyki: dr Carsten Intra (40) obejmie stanowisko po Larsie Wrebo, który 1 kwietnia 2012 roku wstąpi do zarządu innej firmy.

Lars Wrebo był członkiem zarządu MAN Truck & Bus AG od 2006 roku. W tym czasie Wrebo wprowadził do wszystkich zakładów system produkcji MAN jako międzynarodowy standard, przyczyniając tym samym do optymalizacji produktywności, jakości i proekologicznej wydajności w światowej sieci zajmującej się produkcją pojazdów ciężarowych, autobusów i silników marek MAN i NEOPLAN.

„Rada Nadzorcza składa Larsowi Wrebo podziękowania za jego pozytywną działalność w zarządzie. W czasie pracy na tym stanowisku Wrebo stworzył struktury produkcyjne, które przyczyniły się do znacznego zwiększenia konkurencyjności firmy na arenie międzynarodowej”, przyznał Rupert Stadler, przewodniczący Rady Nadzorczej MAN Truck & Bus AG.

Dr Georg Pachta-Reyhofen, prezes zarządu MAN SE i MAN Truck & Bus AG, powiedział: „Panu Wrebo należy się od nas szczególne podziękowanie za jego zaangażowanie i sukcesy. Cieszymy się, że stanowisko obejmie dr Intra, który jest doskonale przygotowanym do tego następcą, wywodzącym się z naszych szeregów. Jego fachowe umiejętności i międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu na pewno przyczynią się do dalszych udoskonaleń w tworzeniu wartości firmy MAN”.

Dr Carsten Intra powraca do MAN Truck & Bus z siostrzanego koncernu MAN Latin America. W Brazylii jako członek zarządu był już odpowiedzialny za obszar produkcji i logistyki. Ten doktor budowy maszyn rozpoczął karierę w MAN Truck & Bus w 2001 roku, gdzie do 2009 roku pracował na różnych stanowiskach w obszarze produkcji i logistyki. Dr Intra jest żonaty i ma dwójkę dzieci.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.