Select Page


Mercedes-Benz: Nowa stacja pojazdów ciężarowych


MB Sosnowiec
 

Już 13 września na mapie sieci serwisowej i dealerskiej samochodów ciężarowych Mercedes-Benz pojawi się kolejny punkt: salon Mercedes-Benz Sosnowiec w Będzinie

Ciężarówki spod znaku Gwiazdy, specjalistyczne Unimogi, dystrybucyjne Fuso Cantery oraz autobusy marki Mercedes-Benz i Setra: wszystkie te pojazdy będą obsługiwane w najnowszej stacji serwisowej przy ulicy Czeladzkiej 67 w Będzinie. Obiekt będzie prowadził również sprzedaż wszystkich wymienionych wyżej pojazdów poza autobusami.

Świadczone usługi zostały przeniesione z salonu Mercedes-Benz Sosnowiec, dzięki czemu nowy obiekt może być w pełni dedykowany ciężkiej motoryzacji. To zaleta przekładająca się na bezpośrednio na lepszą obsługę klienta i wyższą jakość świadczeń. Nowa stacja znajduje się przy trasie szybkiego ruchu nr 86, zapewniającej dogodny dojazd zarówno dla klientów z aglomeracji śląskiej, jak i ruchu tranzytowego.
Nowoczesny obiekt ze sprzętem diagnostycznym najnowszej generacji, zapewnia opiekę serwisową w systemie dwuzmianowym i daje możliwość jednoczesnej obsługi 10 pojazdów na osobnych stanowiskach naprawczych.

Najwyższy poziom obsługi zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Ich praca została doceniona prestiżową nagrodą Aftersales Team of the Year, przyznaną za 1 miejsce w konkursie na najbardziej profesjonalny serwis Mercedes-Benz w Polsce w latach 2010 oraz 2011.

Źródło

 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.