Select Page


Mio: Nawigacja dla kierowcy, kino dla pasażera


 

W ofercie Mio pojawił się specjalny uchwyt do montażu nawigacji Mio na zagłówku fotela samochodowego. Umożliwi pasażerom podróżującym na tylnych fotelach komfortowe korzystanie z multimedialnych funkcji nawigacji Mio.

Nowy gadżet powstał przede wszystkim z myślą o małych pasażerach. Dzięki niemu na tylnych siedzeniach samochodu można wygodnie oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki – także przez samochodowy system audio (dzięki wbudowanemu nadajnikowi FM). Wystarczy wgrać ulubione bajki najmłodszych do nawigacji wyposażonej w funkcję odtwarzania wideo, np. siedmiocalowego Mio Moov S760. Uchwyt pozwala stabilnie zamontować urządzenie, co chroni sprzęt zarówno przed przypadkowym uszkodzeniem jak i… zbytnią dociekliwością dzieci.

Dzięki zastosowanemu oprogramowaniu, nawigacje z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi odtwarzają nie tylko filmy, ale także muzykę i zdjęcia. Nowe akcesorium będzie więc wygodnym rozwiązaniem także dla tych, którzy chcą jeszcze w podróży obejrzeć wykonane zdjęcia na większym ekranie. Ponadto wybrane modele (np. Mio Moov S600 i S605) wyposażone są w wejście AV, dzięki czemu można podłączyć do nich zewnętrzny odtwarzacz audio i DVD.

Uchwyt Mio można łatwo zamontować na zagłówku fotela dowolnego samochodu osobowego. Gadżet jest już dostępny w internetowym sklepie Mio (http://eu.mio.com/pl_PL/dodatkowe-akcesoria.htm). Cena uchwytu wynosi 24,99 EUR.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.