Select Page


Mocny zawodnik FERVOR by WESEM


premiera_ zdj_2
 

Wreszcie coś unikatowego dla użytkowników samochodów ciężarowych od polskiego producenta. Reflektor z drogową pasją, stworzony zarówno dla koneserów oświetlenia, jak i amatorów dobrych lamp, którzy chcą się wyróżnić.

Na Master Truck Show 2016 w dniach 22-24 lipca odbyła się premiera FERVORA – nowej lampy drogowej ze światłem pozycyjnym dedykowanej do samochodów ciężarowych. Polski producent oświetlenia motoryzacyjnego firma WESEM wprowadza na rynek nową homologowaną lampę drogową w technologii LED. FERVOR nie tylko doskonale rozświetli drogę, ale też sprawi, że samochód na niej będzie błyszczał.

6-ściodiodowe światło drogowe daje naturalną, przyjazną dla oka barwę, a włączone reflektory zapewniają nawet do 500m jasnej drogi przed maską pojazdu. Pazura pokazuje światło pozycyjne w odważnym i nowoczesnym kształcie. Dzięki niemu FERVOR rzuca się w oczy i… pobudzi każde męskie ego!

Technologia LED sprawia, że lampa jest energooszczędna i wydajna. Reflektor dostępny jest w dwóch wersjach z liczbami cechowania 25 i 50. Pełna hermetyczność (klasa szczelności IP67, IP69K) i nierozbieralna konstrukcja dają lampie zwiększoną żywotność. Producent zakłada do 50 tys. godzin ciągłej pracy.

Reflektor wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a jest to jednocześnie praktyczny i użyteczny produkt w bardzo rozsądnej jak na swą klasę cenie. – To doskonały wybór dla mocnych zawodników – podsumowuje Tomasz Hajduk, współwłaściciel firmy WESEM.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od września.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.