Select Page


MoTip Dupli: Kokpit na bazie wody


 

Każdy właściciel samochodu wie, że – bez względu na nasze starania – piasek, pył i kurz dostają się do auta wszelkimi drogami i osiadają na wszystkich nieosłoniętych elementach wyposażenia. Szczególnie widoczne jest to na desce rozdzielczej, kierownicy, klamkach czy też w schowkach. W przywróceniu idealnego wyglądu deski rozdzielczej i plastikowych części samochodu pomoże nam preparat Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli, dostępny w pięciu wersjach zapachowych: lawenda, cytryna, pomarańcza, jabłko i suszone owoce.

Utrzymanie doskonałej czystości wewnątrz auta nie jest prostym zadaniem. Mozolne wycieranie zabrudzeń wilgotną gąbką, czyli bardzo powszechny sposób pielęgnacji wnętrza samochodu, zazwyczaj nie przynosi zamierzonych efektów i już po kilku dniach cały proces trzeba powtarzać od początku. Aby czyszczenie wnętrza samochodu nie zmieniło się w syzyfową pracę, warto sięgnąć po Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli – preparat stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji plastikowych części w samochodzie.

Wnętrze jak nowe!

Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli przeznaczony jest do czyszczenia, konserwacji i poprawiania wyglądu deski rozdzielczej oraz innych elementów plastikowych w aucie. Można go jednak stosować nie tylko do plastiku, ale również do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych.  Warto zaznaczyć, że nowy produkt z linii Car Care firmy MoTip Dupli stworzony został na bazie wody, nie zawiera organicznych rozpuszczalników, jest niepalny i cechuje go lekko zasadowy odczyn. Preparat skutecznie czyści i chroni przed brudem, także ma doskonałe właściwości kryjące. Po zastosowaniu Kokpitu na bazie wody firmy MoTip Dupli deska rozdzielcza oraz inne czyszczone elementy będą nie tylko idealnie wypielęgnowane i zabezpieczone przed nowymi zabrudzeniami, ale również zyskają elegancki, matowy wygląd.

Prosta aplikacja i moc świeżego zapachu

Kokpit na bazie wody z oferty firmy MoTip Dupli dostępny jest w postaci sprayu o pojemności 300 ml, dzięki czemu jego aplikacja jest niezwykle prosta i szybka. Dla jeszcze większej wygody użytkowników nowy środek firmy MoTip Dupli może być stosowany w pozycji z dyszą na górze lub na dole. Pozwala to na jego użycie nawet w trudnodostępnych miejscach. Co ciekawe, preparat do kokpitu z linii Car Care dostępny jest aż w pięciu wersjach zapachowych, dzięki czemu pielęgnując wnętrze samochodu, jednocześnie wypełniamy je przyjemnym aromatem. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać spray o świeżym zapachu jabłka, orzeźwiającej cytryny lub pomarańczy, a także lawendy czy suszonych owoców.

Car Care – pielęgnacja auta to przyjemność

W rodzinie produktów Car Care firmy MoTip Dupli, poza Kokpitem na bazie wody, odnaleźć można całą gamę kosmetyków i środków do pielęgnacji zarówno wnętrza samochodu, jak i karoserii. W skład linii wchodzą m.in. preparaty do czyszczenia tapicerki, elementów chromowanych, zderzaków, felg czy szkła, a także produkty do usuwania smoły i insektów. Co więcej, firma MoTip Dupli w ramach serii Car Care oferuje również odmrażacze do szyb i zamków, szampony, środki woskujące i polerujące oraz preparaty przeciw zaparowywaniu szyb. Mówiąc krótko – linia Car Care firmy MoTip Dupli obejmuje wszystko to, co niezbędne do pielęgnacji auta.

Czyste i zadbane cztery kółka to chluba każdego właściciela. Niestety, w natłoku codziennych obowiązków rzadko mamy czas i ochotę na mozolne czyszczenie wnętrza auta. Na szczęście teraz, dzięki produktom z linii Car Care firmy MoTip Dupli, czyszczenie samochodu stanie się prawdziwą przyjemnością o urzekającym zapachu.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 8 lat temu.