Select Page


NaviExpert: Kaj Ty jedziesz, czyli nauka jazdy po śląsku


 

Już od czwartku, 9 czerwca nawigacja NaviExpert prowadzi nas do celu po śląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnej został dobrze znany z telewizyjnego programu TVN „Nauka Jazdy” licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak.

Firma NaviExpert wielokrotnie wyróżniała się innowacyjnością, wprowadzając jako pierwsza technologię omijania korków, wybieranie głosowe w telefonach z systemem Android, czy nawigację środkami komunikacji miejskiej. Teraz, w NaviExpert do ciekawych głosów dołączył „ślunski” głos Grzegorza Stasiaka.

Pan Grzegorz doskonale odnalazł się w roli lektora nawigacji mobilnej. To nie tylko świetny instruktor nauki jazdy, ale także znakomity aktor i komik. Tym razem swoje umiejętności wykorzystał tworząc scenariusz zabawnych komend głosowych i użyczając swojego charakterystycznego głosu do nawigacji NaviExpert.

„Korzystanie podczas jazdy z oryginalnego głosu lektora nawigacji cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Tym razem rozpoczęliśmy współpracę z osobą nietuzinkową, znaną w całej Polsce
z doskonałego poczucia humoru, jaką jest Grzegorz Stasiak. Jesteśmy przekonani, że nowy głos znajdzie wielu sympatyków nie tylko na Śląsku” – powiedział Prezes NaviExpert, Andrzej Jaszkiewicz.

Nawigację NaviExpert można pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl
i testować przez tydzień za darmo. Głos z komendami typu „Kaj Ty jedziesz pieronie” czy „Jadymy Ty zakamuflowano opcjo niemiecko” można aktywować wysyłając tylko jednego SMS-a.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.