Select Page


NAVIGON: prezentuje dwa nowe urządzenia z serii 70


 

NAVIGON powiększył portfolio produktowe nawigacji z 5 calowymi ekranami, prezentując modele NAVIGON 70 Easy
oraz NAVIGON 70 Plus Live. “Wyjątkowa różnorodność w tym segmencie produktów pozwala klientom znaleźć nawigację z dużym ekranem idealnie odpowiadającą ich potrzebom,” mówi Jörn Watzke, Executive Vice President, Product Line Management w firmie NAVIGON.

Małe urządzenie – duży ekran
NAVIGON 70 Easy odpowiada na potrzeby tych, którzy chcą korzystać z czytelnego, 5 calowego wyświetlacza, ale nie potrzebują zaawansowanych funkcji modeli Plus i Premium. NAVIGON 70 Easy ma wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do niezawodnego planowania trasy. Aktywny Asystent Pasa Ruchu (Active Lane Assistant) oferuje teraz jeszcze większe bezpieczeństwo, kiedy poruszamy się w nieznanym miejscu. Dynamiczna animacja informuje kierowcę, kiedy powinien zmienić pas ruchu, aby bezstresowo dotrzeć do celu. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w takie funkcje jak My Best POI, która pozwala zdefiniować ulubione kategorie celów specjalnych; MyRoutes, proponujący do trzech tras wiodących do celu podróży, a także Reality View Pro, pokazujący kierowcy skomplikowane skrzyżowania, do których się zbliża i kierunek zjazdu. Dzięki One Click Menu można ustawić 3 ulubione cele specjalne, klikając w dowolne miejsce na ekranie. Obszar wyświetlania mapy jest teraz także znacznie większy, ponieważ informacje, które nie są istotne w danej chwili, są ukrywane. Dodatkowo, za pomocą oprogramowania NAVIGON Fresh, do urządzenia możemy wgrać własne cele, posegregowane w dowolnie nazwane grupy.

Pierwsze urządzenie kategorii Plus z usługami Live
Model NAVIGON 70 Plus Live ma wszystkie funkcje swojego młodszego brata, NAVIGON 70 Easy, a dodatkowo jest pierwszym urządzeniem NAVIGON z poza linii Premium, które zostało wyposażone w usługi Live na okres 12 miesięcy – dostępne są Google Local Search (wyszukiwanie celów specjalnych dzięki informacjom od Google), Mobile Safety Camera Live (informacje o położeniu fotoradarów), Weather Live (prognoza pogody), Clever Parking Live (najbliższe parkingi) oraz nowa wersja Traffic Live, która w czasie rzeczywistym dostarcza kierowcy informacji o utrudnieniach na drodze. Rozbudowane usługi Live sprawiają, że urządzenie jest niezawodnym kompanem dla wymagających, często podróżujących klientów. NAVIGON 70 Plus Live wyposażono również w funkcje Reality View Pro, a także NAVIGON Sightseeing, która pozwala kierowcy odwiedzić najciekawsze miejsca w 18 krajach Europy, w tym poznać godziny ich otwarcia czy numery telefonu.

Ceny i dostępność
NAVIGON 70 Easy jest już dostępny w sprzedaży, a NAVIGON 70 Plus Live pojawi się w najbliższych dniach. Cena sugerowana NAVIGON 70 Easy to 599 PLN, a modelu NAVIGON 70 Plus Live 799 PLN.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.