Select Page


NordGlass: Na początku czerwca ruszył nowy serwis w Krakowie


 


Od 3 czerwca bieżącego roku mieszkańcy Krakowa i okolic mogą skorzystać z usług nowego punktu serwisowego jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w siedzibie nowego punktu serwisowego firmy NordGlass mieszczącego się przy ul. Drewnianej 11.

3 czerwca 2013 roku zmienił się adres krakowskiej siedziby punktu serwisowego największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Przeniesienie dotychczasowej filii NordGlass z ul. Malborskiej 107 podyktowane było względami praktycznymi. Atutem nowo otwartego punktu serwisowego jest z pewnością bardziej komfortowe usytuowanie placówki w przestrzeni miejskiej. Pracownicy serwisu przy ul. Drewnianej 11 są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku  do piątku  w godz. 8:00 do 16:00. Nowy serwis NordGlass w Krakowie oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Małopolsce oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
 
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Serwis przy ul. Drewnianej 11 w Krakowie – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wykonywane usługi. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj,  każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.  Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.