Select Page


NordGlass: Nowy serwis firmy w Elblągu


 

W Elblągu został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi jakie są dostępne w nowym punkcie firmy NordGlass w Elblągu.

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Elblągu, mieszczący się przy ul. Dojazdowej 14 D. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są  gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, a w sobotę w godz. Od 9.00 do 13.00. Serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, zabieg hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje również usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych a także autobusach praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.  
Warto również podkreślić, że serwis przy ul. Dojazdowej 14 D – jak każda filia NordGlass – udzielać będzie bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi oraz na montowane szyby NordGlass. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Elblągu oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Do ich dyspozycji 6 dni w tygodniu, czyli przez 312 dni w roku pozostają pracownicy firmy NordGlass. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj. Dzięki temu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych NordGlass.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.