Select Page


NordGlass: rusza nowy serwis w Szczecinie


serwis_NordGlass
 

4 listopada 2013 roku w Szczecinie został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. W nowo otwartym punkcie kierowcy mogą skorzystać z usługi naprawy i wymiany uszkodzonej szyby, usługi hydrofobizacji, a także wymiany wycieraczek.

Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych to tylko niektóre z usług, które są dostępne w nowej filii własnej firmy NordGlass w Szczecinie. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielają także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.

Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass w Szczecinie są gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 13:00. Nowa szczecińska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty punkt firmy NordGlass w Szczecinie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Z usług  największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu  NordGlass.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.