Select Page


Renault Trucks: nowa gra komputerowa


 

Gra komputerowa „Truck Racing by Renault Trucks” doczekała się nowej wersji 2.0

Na tle osiągnięć nowego zespołu wyścigowego MKR-Technology nie jest niespodzianką, że niezwykle popularna gra “Truck Racing by Renault Trucks” doczekała się aktualizacji. Dzięki wzbogaceniu jej o nowe ciężarówki, nowe tory i wrażenia z jazdy, możliwość gry on-line z wieloma osobami jednocześnie, spodziewać się należy jeszcze większego sukcesu niż osiągnięty przez pierwszą wersję tego programu, który pobrano z sieci ponad 600 000 razy! Edycję drugą można także ściągnąć z Internetu.


Najważniejszą wśród nowych opcji jest możliwość współzawodnictwa on-line z innymi osobami. Należy w tym celu zarejestrować się na stronie www.renault-trucks.com/truckracing i już można ścigać się z kuzynem z USA bądź z sąsiadem zza ściany. Jednocześnie może bawić się 16 osób! Aktualizacja zawiera trzy nowe tory: nadmorski, leśny i nizinny. Niezależnie od scenerii, na którą zdecyduje się gracz, “grywalność” i zachowanie samochodów zostało dalej poprawione, co utrudniło, ale i uprzyjemniło rywalizację.

Program został wzbogacony o ciekawą opcję pozwalającą na personalizację swojej ciężarówki! Można ją udekorować wedle swojego gustu: zmienić kolory, położenie naklejek a nawet elementów chromowanych. Dzięki temu, samochód stanie się naprawdę wyjątkowy.

„Truck Racing by Renault Trucks” wersja 2010 została opracowana przez niezależną firmę z Lyonu „Game Seed”: www.gameseed.fr (założoną w 2005 roku przez czterech byłych pracowników „Infogrames”), która również była autorem pierwszej edycji.

Jesteśmy gotowi założyć się, że aktualna wersja przyniesie jeszcze więcej emocji i radości z powodu możliwości bycia w wyścigowym świecie Renault Trucks.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.