Select Page


Nowy bezemisyjny agregat od Thermo King


thermo-king-b-100
 

Nowy agregat B-100 30 ma dodatkową funkcję ogrzewania elektrycznego i zapewnia najwyższą wydajność na ostatnim etapie łańcucha logistycznego.

Thermo King, producent rozwiązań dotyczących kontroli temperatury w transporcie przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych, marka Ingersoll Rand, poszerza ofertę przyjaznych dla środowiska, cechujących się wysoką sprawnością agregatów B-Series dla małych samochodów ciężarowych i dostawczych, wprowadzając na rynek agregaty B-100 30. Nowe bezsilnikowe agregaty zasilane z pojazdu wyposażono w dodatkową funkcję ogrzewania, a wszystko to z zachowaniem małych rozmiarów i z właściwą dla całej serii wysoką wydajnością.

„Nowe modele B-100 30 i cała oferta w pełni elektrycznych urządzeń B-Series to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują wydajnych agregatów do dostaw „na ostatnim odcinku”, takich jak dowozy do domów lub przewóz wyrobów farmaceutycznych” – mówi Eneko Fernandez, lider zarządzania produktem Thermo King. „Brak silnika wysokoprężnego daje przewoźnikom elastyczność potrzebną podczas dostaw miejskich, w strefach niskiej emisji i przyczynia się do obniżenia ogólnych kosztów eksploatacji”.

Bezemisyjne agregaty B-Series zasilane są bezpośrednio z akumulatora samochodu. Nadają się do samochodów wyposażonych w fabryczną klimatyzację, nie wymagają zestawu napędowego ani modyfikacji pojazdu, a cienki, montowany pod sufitem parownik pozwala uzyskać większą przestrzeń ładunkową. Nowe agregaty B-100 30 mają dodatkową funkcję ogrzewania, co zapewnia stałe chłodzenie i ogrzewanie elektryczne. Funkcja ogrzewania działa niezależnie od silnika pojazdu i temperatury otoczenia.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 2 lata temu.