Select Page


Orlen Oil: Kosmetyki Platinum Impact


 

Spółka Orlen Oil wprowadziła do sprzedaży nową, odświeżoną linię wysokiej jakości kosmetyków i chemii samochodowej z serii Platinum Impact. Szeroka gama kosmetyków Platinum Impact, stworzona została z myślą o klientach poszukujących skutecznych środków czyszczących, które pozostawiają po sobie przyjemy, świeży zapach.

Wzrost liczby pojazdów poruszających się po polskich drogach, w połączeniu z inwestycjami prowadzonymi na strategicznych krajowych trasach wydłużają czas spędzany przez przeciętnego polskiego kierowcę w samochodzie. Według badań przeprowadzonych w 2010 roku wśród warszawskich kierowców, ich czas dojazdu do pracy wynosi średnio ok. 52 minuty. Podobnie sytuacja przedstawia się w innych polskich miastach, a w szczególności problem dotyczy dużych aglomeracji miejskich (Kraków, Katowice itd.). Brak możliwości ominięcia korków i przymus pozostawania w samochodzie sprawiają, że warto zadbać o wygląd wnętrza swojego pojazdu.

Kierowcy stojący w kilkukilometrowych korkach, poruszający się w żółwim tempie do wyznaczonych punktów podróży, coraz częściej starają się w efektywny sposób spożytkować ten czas. W związku z tym przeprowadzają tysiące służbowych rozmów telefonicznych, dopijają poranną kawę, czytają gazetę, a nawet w przypadku kobiet – kończą makijaż. W wyniku tych powtarzanych codziennie czynności wnętrza samochodów narażone są na zabrudzenia, których usunięcie wymaga zastosowania specjalistycznych środków.

Dlatego warto zadbać o wnętrze naszego samochodu, odświeżać je aby zapewnić sobie odpowiedni komfort jazdy. Przed rozpoczęciem porządków należy jednak pomyśleć o zaopatrzeniu w odpowiednie kosmetyki samochodowe, które nie tylko ułatwią i przyspieszą sprzątanie, ale zagwarantują osiągnięcie odpowiednich rezultatów.

Spółka Orlen Oil wprowadziła do sprzedaży nową, odświeżoną linię wysokiej jakości kosmetyków i chemii samochodowej z serii Platinum Impact. Szeroka gama kosmetyków Platinum Impact, stworzona została z myślą o klientach poszukujących skutecznych środków czyszczących, które pozostawiają po sobie przyjemy, świeży zapach. Wśród kosmetyków samochodowych oferowanych przez firmę znajduje się m.in. Platinum Impact Cockpit Spray – środek, który nie tylko czyści, nabłyszcza, odnawia i pozostawia miły zapach, ale dodatkowo impregnuje oraz zabezpiecza przed ponownymi zabrudzeniami. Dodatkowo dzięki właściwościom antystatycznym zapobiega osiadaniu kurzu. Produkt ten można kupić w czterech wersjach zapachowych: Cytrynowym, Leśnym, New Car (Błysk lub Mat).

Jednocześnie w utrzymania porządku w samochodzie pomaga również Platinum Impact Płyn do Mycia Szyb, którego aktywna piana doskonale czyści szklane powierzchnie, pozostawiając je bez smug i zacieków. Ponadto efekt refleksów świetlnych i odbić, co zwiększa znacznie komfort i bezpieczeństwo jazdy. Platinum Impact Pianka do Tapicerki to kolejny oferowany przez firmę Orlen Oil produkt, służący utrzymaniu czystości w kabinie samochodu. Środek ten wywabia plamy i zabrudzenia ze smarów, olejów oraz substancji organicznych i jest dostępny w trzech kompozycjach zapachowych: Cytrynowym, Leśnym oraz New Car.

Wśród kosmetyków z serii Platinum Impact znajduje się również Uniwersalny Preparat do Czyszczenia przeznaczony m.in. do szyb, reflektorów, elementów z tworzyw sztucznych, tapicerki z winylu oraz obić drzwi w samochodzie. Dodatkową jego zaletą jest to, że można go stosować w biurze i w domu do pielęgnacji powierzchni szklanych, sprzętu komputerowego i multimedialnego, wykładzin, blatów kuchennych, lodówek itp. Do czyszczenia powierzchni lakierniczych firma Orlen Oil rekomenduje Platinum Impact Szampon z Woskiem, który z jednej strony łatwo usuwa zanieczyszczenia, a z drugiej chroni i nabłyszcza pozostając obojętny względem lakieru i elementów gumowych. W sprzedaży znajduje się również Platinum Impact Wosk Mleczko – środek przeznaczony do czyszczenia, nabłyszczania, konserwacji i zabezpieczania karoserii, który dzięki znakomitym właściwościom antystatycznym nie dopuszcza do osiadania kurzu na powierzchniach lakierowanych.

Wśród specjalistycznych preparatów linii Platinum Impact kluczowe miejsce zajmuje Platinum Impact Penetrol 2000, który likwiduje piski i dzięki silnym właściwościom penetrującym zmniejsza tarcie. Preparat ten jest przydatny w sytuacji zamarznięcia drobnych mechanizmów jak np. zamków. Skutkom niskich temperatur przeciwdziała również Platinum Impact Odmrażacz do Zamków, który szybko i skutecznie rozmraża zamki samochodowe, zawiasy oraz wszelkie mechanizmy. Podobnymi właściwościami użytkowymi charakteryzuje się Platinum Impact Odmrażacz do Szyb, środek przeznaczony do szybkiego usuwania lodu i szronu z zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni szyb samochodowych, reflektorów, luster, piór wycieraczek, zamków oraz klamek.

Szeroka gama kosmetyków i chemii samochodowej z serii Platinum Impact pozwala na kompleksową pielęgnacje i zabezpieczenie zarówno kabiny, jak również karoserii oraz zewnętrznych elementów samochodu. Technologia zastosowana przy produkcji kosmetyków oferowanych przez firmę Orlen Oil gwarantuje ich wysoką jakość oraz doskonałe właściwości czyszczące, pielęgnujące i konserwujące.

Jak mówi Paweł Banach, Menedżer ds. Procesów Przepływów Sieciowych Orlen Oil:
„Kosmetyki Platinum Impact produkowane są w oparciu o sprawdzone i uznane receptury wsadów materiałowych kosmetyków samochodowych. Nowoczesna technologia zastosowana przy ich produkcji zapewnia doskonałą jakość oraz niezawodność oferowanych przez Orlen Oil kosmetyków”.

Kosmetyki z serii Platinum Impact sprzedawane są obecnie w nowych, bardziej atrakcyjnych opakowaniach, których czerwona kolorystyka nawiązuje do charakterystycznych barw koncernu PKN ORLEN.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.