Select Page


Osch-Trans: światowa nowość-Ma Guwi do zwijania pasów


 

„Uciążliwe zwijanie pasów do mocowania ładunków już od dawna denerwowało mnie jako przedsiębiorce transportowego oraz kierowcę samochodu ciężarowego. W ciągu dnia traci się zbyt wiele cennego czasu na ręczne zwijanie, a którego to często brakuje wieczorem żeby być o czasie na ostatnim miejscu załadunku czy rozładunku.”

To była dla nas okazja, żeby położyć temu kres i stworzyć odpowiednie urządzenie do zwijania pasów, które będzie spełniać codzienne wymogi branży transportowej. Dzięki manualnemu urządzeniu do zwijania pasów „Ma Guwi” udało nam się to wyśmienicie.

Zalety:
– po raz pierwszy stała konstrukcja i stałe miejsce położenia w naczepie
– zagwarantowana jest przynajmniej 50 procentowa oszczędność czasu w porównaniu do ręcznego zwijania i brak „miszmaszu pasowego”

Bród pod naczepą nie może zaszkodzić funkcjonalności urządzenia do zwijania pasów, dlatego całkiem świadomie zrezygnowaliśmy z takiej techniki jak np. wysuwane klapy czy wysuwanie za pomocą szyny.  Dzięki temu urządzenie do zwijania pasów nie wymaga częstych konserwacji i jest zawsze gotowe do pracy.

Genialność często polega na prostocie, jak to w swoim czasie mówił Einstein.

Stała konstrukcja, jeden z najważniejszych celi został osiągnięty, gdyż urządzenie jest przymocowane do podłogi naczepy za pomocą 2 śrub zamkowych i tam pozostaje.

Kierowca może więc szybko i bez uciążliwego montażu urządzenia nawijać pasy.

Całe urządzenie jest zrobione z ocynkowanej stali lub ze stali szlachetnej, przez co jest solidne, trwałe i nie wymaga częstych konserwacji.

Urządzenie do zwijania pasów może być stosowane wszędzie, gdzie muszą być używane pasy do zabezpieczania ładunków, pasuje również do każdej naczepy, niezależnie od producenta.

Optymalna wysokość pracy jest zagwarantowana.

Dzięki oszczędności czasu, urządzenie do zwijania pasów „Ma Guwi” jest innowacyjnym rozwiązaniem dla przewoźników i firm transportowych, które ostatecznie pozwala na wzrost obrotów w firmie.

Więcej informacji na www.osch-trans.de.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.