Select Page


PACCAR: serwis internetowy poświęcony silnikom


 

Firma PACCAR, do której należy DAF Trucks, uruchomiła nowy serwis internetowy w języku angielskim, poświęcony silnikom PACCAR – www.paccarengines.com. Strona jest niezastąpionym źródłem wiedzy na temat silników PACCAR montowanych w samochodach DAF, Kenworth i Peterbilt.

„Bardzo cieszymy się, że nasi klienci będą mieli dostęp do informacji o najnowszych osiągnięciach z dziedziny technologii, specyfikacjach, cechach i zaletach silników PACCAR”,  powiedział Craig Brewster, wiceprezes firmy. „Poza informacjami o produkcie, w serwisie przeczytać będzie można także o historii silników PACCAR, ich designie oraz jakości wytwarzania. Znajdują się tam również filmy video prezentujące opinie klientów, opcja wirtualnej wycieczki po dziale rozwoju i testów silników oraz systemy kontroli emisji spalin 2010. To wspaniałe narzędzie dla naszych klientów i dealerów, umożliwiające w jednym miejscu dostęp do pełnego zakresu wiedzy na temat wszelkich kwestii związanych z silnikami PACCAR.”

Dla lepszego zrozumienia zależności pomiędzy silnikiem, układem napędowym a podwoziem samochodu, w serwisie znajdują się linki do stron internetowych DAF, Kenworth i Peterbilt. Aby sprawdzić najbardziej dogodną lokalizację serwisu i sprzedaży części dla każdej z marek,  wystarczy skorzystać z łatwej w użyciu mapy.

Silnik PACCAR jest od niedawna montowany w ciężarówkach Kenworth i Peterbilt jako optymalny silnik do najcięższych zadań. Silniki PACCAR PX-6 i PX-8 są montowane w standardowych wersjach DAF, Kenworth i Peterbilt do umiarkowanie ciężkich zadań.

PACCAR jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta w branży lekkich, średnich i ciężkich ciężarówek, produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Świadczy również usługi finansowe i informatyczne, oraz jest dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek w zakresie odpowiadającym produkcji podstawowej.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.