Select Page


Renault: Dacia Duster dla najlepszego dystrybutora De Heus


 


20 października, podczas uroczystej gali ogłoszono zwycięzców konkursu „Dystrybutor na medal”, zorganizowanego przez firmę De Heus. Główną nagrodę dla najlepszego dystrybutora produktów żywnościowych dla zwierząt hodowlanych, Dacię Duster ufundowała firma Renault Trucks Polska.

„Konkurs miał zachęcić dystrybutorów do współzawodnictwa, którego efektem miała być większa sprzedaż naszych produktów. I to się udało. Zwłaszcza w końcowym etapie można było zaobserwować, jak rywalizacja dopinguje do generowania lepszych wyników. O palmę pierwszeństwa dystrybutorzy walczyli praktycznie do ostatniej minuty” – mówi Rafał Wiecheć, kierownik działu sprzedaży dystrybucyjnej i marketingu, De Heus Sp. z o.o.

Główną nagrodę, Dacię Duster Laureate 1.5 dCi 110 z napędem 4×4, ufundowała firma Renault Trucks Polska. Największym wygranym okazał się Pan Marek Jóźwiakowski z Damasławka. Od 20 lat prowadzi wspólnie ze swoją żoną Barbarą Zakład Handlowy Jóźwiakowski sp.j. Dystrybucja pasz to tylko ułamek jego działalności. Jego firma zajmuje się kompleksową obsługą rolnictwa. W swojej pracy wykorzystuje 30 różnych pojazdów, w tym do sprzedaży mobilnej od 6 lat służy mu Mascott i bardzo go sobie chwali. Z firmą De Heus Pan Marek współpracuje od 10 lat. Jak mówi, dzięki tej współpracy może się ciągle rozwijać, ponieważ De Heus zapewnia mu dostęp do fachowej wiedzy, organizując liczne szkolenia. On sam nie pozostaje dłużny. Przekazuje tę wiedzę dalej, szkoląc swoich klientów.

Kluczyki do Dacii Duster „Złotemu Dystrybutorowi na Medal” wręczył Philippe Gorjux, dyrektor zarządzający Renault Trucks Polska. Pan Marek z nieukrywaną ciekawością zasiadł za kierownicą swojego nowego auta i zapewnił, że w każdej następnej edycji konkursu będzie się starał osiągać coraz lepsze wyniki.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.