Select Page


ROHLIG SUUS Logistics: inwestuje we flotę


 

ROHLIG SUUS Logistics podpisał z firmą DEES umowę zakładającą wynajem oraz regularną wymianę 20 naczep typu Box.
Operator wynajął od polskiej firmy DEES 20 sztuk naczep typu Box wyposażonych w system podwójnego załadunku oraz naczepy standardowe posiadające windy hydrauliczne. Zgodnie z umową, wymiana sprzętu na nowy będzie następowała co 3 lata. Naczepy stosowane będą głównie w dystrybucji krajowej drobnicowej (przewozy liniowe między terminalami), w dedykowanych krajowych projektach całopojazdowych, a w przyszłości również w realizacji całopojazdowych projektów międzynarodowych. Dodatkowo w przypadku dużych i wymagających kontraktów ROHLIG SUUS Logistics ma możliwość w każdym momencie wynająć kolejne partie naczep – o takich samych bądź innych niezbędnych parametrach.
Warunki kontraktu z firmą DEES gwarantują, iż operator będzie stale dysponował nowym i bezawaryjnym sprzętem objętym okresem gwarancyjnym, co wpłynie na jakość, szybkość i bezpieczeństwo transportu, jednocześnie optymalizując jego koszty.
Naczepy Box zbudowane są ze sztywnej zabudowy izotermicznej, która utrzymuje stałą temperaturę we wnętrzu. Idealnie więc sprawdzają się więc w transporcie towarów takich jak ADR, chemia budowlana, artykuły spożywcze nie wymagających temperatury kontrolowanej.
– Stawiamy na nowy i solidny sprzęt, dążąc do tego, by nasza flota gwarantowała jak najwyższą jakość i terminowość dostaw. Zgodnie z podpisaną umową wymiana naczep będzie następowała co 3 lata, co gwarantuje jej bezawaryjność i niezawodność. Taka polityka flotowa nie jest standardem nawet u największych graczy na rynku – powiedział Tomasz Matras, manager ds. zarządzania flotą w ROHLIG SUUS Logistics.
Nowe naczepy będę sukcesywnie dostarczane do obsługi kluczowych klientów ROHLIG SUUS Logistics.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.