Select Page


Rozwiązania firmy Crawford w przemyśle samochodowym


 

W fabrykach samochodów najistotniejsze jest zwiększenie wydajności produkcji i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy. Dlatego też w tej branży tak korzystna jest instalacja wysokowydajnych bram przemysłowych firmy Crawford, które pomagają w osiągnięciu obu tych celów.
Oszczędność czasu to kluczowa wartość w branży motoryzacyjnej. Dlatego też firma Crawford oferuje duży wybór wewnętrznych i zewnętrznych bram szybkobieżnych, posiadających zaawansowane technologicznie funkcje takie jak system samonaprawy bram szybkobieżnych, a także efektywne sterowanie bramami przy pomocy Systemów Monitorowania Crawford. Drzwi i bramy Crawford wyposażone są w całą gamę inteligentnych właściwości, zaprojektowanych z myślą o najróżniejszych warunkach pracy. Bramy szybkobieżne Crawford polepszają przepustowość, a wraz z nią wydajność pracy. Bramy segmentowe Crawford dają więcej wolnej przestrzeni w otworze bramy i wokół niego, z kolei bramy składane to najbardziej efektywne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Warto podkreślić, że Systemy Monitorowania firmy Crawford działają w czasie rzeczywistym i tym samym umożliwiają osiągnięcie większej wydajności w miejscu pracy. Ich główne zalety to oszczędność energii poprzez lepszą kontrolę otwierania i zamykania bram, a także poprawa bezpieczeństwa dzięki nadzorowaniu, monitorowaniu i sporządzaniu raportów na temat licznych aspektów funkcjonowania obiektu oraz poprzez upewnienie się, że wszystkie bramy są zamknięte i zaryglowane. Co więcej, oferowana przez System Monitorowania Crawford funkcja zarządzania dokiem ułatwia podejmowanie decyzji  i kontrolę operacyjną – na przykład nad ruchem floty pojazdów. Z kolei zarządzanie obiektem podaje dodatkowo informacje o potrzebach serwisowych i konserwacyjnych wszystkich bram i sprzętu przeładunkowego w czasie rzeczywistym. Warto podkreślić, że zapobiegawcza konserwacja bram przez wykwalifikowany personel serwisowy firmy Crawford, wizyty serwisowe i szybki czas reakcji również pomagają wydłużyć czas sprawności bram.

Bezpieczeństwo obsługi

Bramy i systemy przeładunkowe firmy Crawford zwiększają bezpieczeństwo pracy. Czujniki i miękkie krawędzie dolne bram szybkobieżnych zapobiegają wypadkom i uszkodzeniom, natomiast platformy przeładunkowe umożliwiają płynny transport ładunków pomiędzy ciężarówkami a dokami przeładunkowymi. Wysoki standard bezpieczeństwa bram Crawford pomaga również zagwarantować inspekcja bezpieczeństwa, przeprowadzana co roku przez pracowników firmy Crawford w ramach umowy serwisowej. Bramy i systemy przeładunkowe firmy Crawford posiadają zintegrowane funkcje pomagające zmniejszać przestoje oraz spełniać wymagania fabryk produkujących samochody. Rozwiązania firmy Crawford gwarantują wyższą wydajność produkcji – która jest możliwa dzięki precyzji działania
i wysokiej jakości wykonania.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.