Select Page


System śledzenia naczep – Lommy Eye Capture


lommy_15_yearbez-logo
 

Firma DRABPOL nawiązała  współpracę z firmą Flextrack z Danii, specjalizującą się  w rozwiązaniach telematycznych,  zgodnych z oczekiwaniami klientów i zapotrzebowaniem rynku.   Dzięki nawiązanej  współpracy  oferta  Drabpolu w zakresie telematyki powiększyła się m.in. o  opatentowany system śledzenia naczep – Lommy Eye Capture.

To małe urządzenie montowane jest za światłami w naczepie/przyczepie ; jest do nich podpięte. Dzięki temu jest ładowane, gdy świecą się światła pozycyjne bądź w trakcie hamowania i włączenia kierunkowskazu. Stale włączone światła zapewniają wysyłanie informacji o pozycji naczepy co 2 minuty, a w przypadku korzystania z zasilania ze świateł stopu i kierunku-  od 2 do 8 minut.

Lommy Eye Capture pozwala na w pełni niezależne śledzenie naczep/przyczep,  a co za tym idzie również transportowanego towaru. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w sytuacjach,  gdy pojazd nie jest przypisany do danej przyczepy/naczepy. Adresowane jest także dla firm, które  przekazują swoje naczepy ,    zabierane następnie  przez ciągnik innej firmy.

Urządzenie posiada klasę IP65, dzięki czemu jest odporne na wodę, kurz i inne zanieczyszczenia.

W przypadku braku całkowitego zasilania,  system wysyła jedną pozycję co 12 godzin,  by ostatecznie rozładować się  po okresie 2 dni.

Prosty montaż pozwala na szybką realizację zamówień, włącznie z instalacją po stronie klienta.

Dostęp do wszelkich danych , podobnie jak w przypadku innych oferowanych przez Drabpol  rozwiązań telematycznych, dostępny jest przez przeglądarkę internetową.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.