Select Page


Szyby autobusowe NordGlass – kompleksowa oferta i mobilny serwis


 

NordGlass, jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów wysokiej jakości szyb dla branży motoryzacyjnej, dostosował swoją ofertę zarówno do wymogów samochodów osobowych, tramwajów, szynobusów, jak i autobusów i ciężarówek. Kooperację ze znaną europejską marką od lat podejmują najwięksi krajowi przewoźnicy i producenci pojazdów transportu publicznego. NordGlass swoim partnerom gwarantuje zarówno wysokiej jakości szyby, jak i kompleksowy serwis naprawy i wymiany szyb czynny 24 h/7 na terenie całego kraju.

Bogata oferta produktowa, bezproblemowa obsługa oraz świadomość, że szyba zostanie naprawiona sprawnie, fachowo i w jak najkrótszym czasie to dla przewoźników kwestie priorytetowe. Świadoma tego faktu firma NordGlass oferuje najwyższej jakości szyby autobusowe oraz usługi wyjazdowe związane z ich naprawą lub wymianą. Dzięki temu klienci NordGlass 365 dni w roku mogą liczyć na profesjonalną obsługę serwisową na terenie całej Polski.

Sprawdzone standardy produkcji szyb

Szyby produkowane przez firmę NordGlass dla pojazdów komunikacji zbiorowej spełniają restrykcyjne wymogi regulaminu EC43R oraz wymagania bezpieczeństwa i jakości potwierdzone uzyskanymi homologacjami wg: Regulaminu nr. 43 Organizacji Narodów Zjednoczonych (wersja Rev.1/Add.42/Rev.2) oraz Normy Amerykańskiej ANSI/SAE Z26.1-1996. Produkty przeznaczone dla tramwajów, szynobusów, jak i autobusów i ciężarówek różnią się od klasycznych szyb samochodowych grubością oraz gabarytami, które dostosowane są do wielkości i typu pojazdu. Klienci współpracujący z renomowanym producentem mogą zamówić szyby autobusowe w szerokiej rozpiętości wymiarów – od 400x200mm do 2900x1800mm. W ofercie firmy NordGlass znajdują się zarówno szyby czołowe połówkowe, całościowe oraz szyby do wyświetlaczy i reflektorów.  W zależności od potrzeb i przeznaczenia pojazdu NordGlass może wyprodukować szyby autobusowe hartowane i laminowane. Wykonywane są one na podstawie otrzymanych modeli wzorcowych lub tworzone są na specjalne zamówienie. Duża dbałość o jakość gotowych produktów umożliwiła firmie NordGlass współpracę z wieloma uznanymi producentami z branży motoryzacyjnej. Firma regularnie produkuje szyby przeznaczone do pierwszego montażu m.in. dla tak znanych marek jak SOLARIS, SOR, SOLBUS, AUTOSAN, AUTOMET czy Kapena. NordGlass zajmuje się również dostarczaniem szyb do pojazdów szynowych, tramwajów, dla tak renomowanych firm jak: SOLARIS, PESA Bydgoszcz, MODERNTRANS Poznań oraz NEWAG.

NordGlass – profesjonalny serwis naprawy i wymiany szyb 24h /7

Publiczny transport to sektor branży motoryzacyjnej, w którym szybkość naprawy usterki w pojeździe, do którego zalicza się również wymiana lub naprawa szyby, ma niezwykle istotne znaczenie. Aby pomóc przewoźnikom uniknąć opóźnień w rozkładzie jazdy, a pasażerom zaoszczędzić nieplanowanych zmian w podróży, firma NordGlass zapewnia aż 9 dedykowanych zespołów wyjazdowych, które dokonają sprawnej wymiany lub naprawy szyb autobusowych w miejscu wskazanym przez klienta na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co istotne, profesjonalne grupy serwisowe NordGlass gwarantują zarówno krótki czas realizacji usługi od momentu zgłoszenia zapotrzebowania, jak i dostępność dla klienta przez całą dobę 365 dni w roku. Warto podkreślić, że montaż szyby wklejanej objęty jest dożywotnią gwarancją szczelności. Właściciele pojazdów otrzymują również 12 miesięcy gwarancji na wady techniczne i technologiczne szyb. Ponadto w trosce o rzetelność świadczonych usług pracownicy firmy NordGlass każdorazowo przygotowują pełną dokumentację zdjęciową oraz przygotowują raporty z wykonanej wymiany lub naprawy.

Profesjonalizm i doświadczenie oraz unikalna technologia wykorzystywana przez fachowców z firmy NordGlass od lat stanowią źródło satysfakcji uznanych na rynku parterów handlowych. Firma, jako niekwestionowany lider w branży motoryzacyjnej, dokłada wszelkich starań, by nieustannie podnosić jakość świadczonych usług . Zapewniając szeroki wybór produktów oraz mobilny, dostępny 24h przez 7 dni w tygodniu serwis wyjazdowy firma NordGlass zwiększa poczucie bezpieczeństwa, pozostając w gotowości na wezwania swoich klientów.  

Więcej na www.nordglass.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 6 lat temu.