Select Page


TimoCom: największa giełda powierzchni magazynowych w Europie


 

Łatwe wyszukiwanie i oferowanie powierzchni magazynowych

Podczas tegorocznych targów IAA Pojazdy Użytkowe, które odbywają się w Hanowerze, TimoCom Soft- und Hardware GmbH zaprezentował nową europejską giełdę powierzchni magazynowych i logistycznych. Giełda ta jest logicznym rozszerzeniem portfolio TimoCom i optymalnie uzupełnia dotychczasowe spektrum transportu drogowego zarówno na rynku spot, jak i kontraktowym. Ale to nie wszystko: giełda powierzchni magazynowych jest interesująca również dla innych branż. Bądź co bądź, w grę wchodzi największa liczba ofert powierzchni magazynowych w Europie – a te są siłą rzeczy niezbędne nie tylko dla przedsiębiorstw z branży transportowej i logistycznej.

„Z naszą nową giełdą powierzchni magazynowych jesteśmy od samego początku liderem w Europie. Długo się przygotowywaliśmy, aby teraz móc zaoferować naszym klientom do 30.000 powierzchni magazynowych i logistycznych”, komentuje Marcel Frings, Chief Representative firmy TimoCom, „ale to nie wszystko. Zakładamy, że również przedsiębiorcy z innych, pozalogistycznych branż będą używać naszej giełdy powierzchni magazynowych, aby wykorzystać ogromny, europejski zasięg TimoCom.”

System jest prosty i efektywny
Giełda powierzchni magazynowych działa jak wirtualny rynek. Użytkownik podaje w wyszukiwarce swoje wymagania, jak na przykład rodzaj magazynu, wielkość czy położenie i otrzymuje zestawienie dostępnych powierzchni magazynowych i logistycznych odpowiadających wskazanym kryteriom wyszukiwania. W ten sposób klienci TimoCom mogą wyjątkowo szybko i elastycznie reagować na możliwe sytuacje podbramkowe.
Całość działa oczywiście również w drugą stronę. Firmy dysponujące powierzchnią magazynową oferują je na giełdzie podając wszystkie istotne informacje, dzięki czemu mogą zostać bardzo łatwo znalezieni. W ten sposób można uniknąć pustych powierzchni oraz lepiej wykorzystać możliwości magazynowe.
„Dla klientów z branży transportowej i logistycznej giełda powierzchni magazynowych razem z TC Truck&Cargo®, liderem wśród giełd transportowych w Europie, jak również TC eBid®, platformą do europejskich przetargów na transport, tworzy idealny pakiet prowadzący do osiągnięcia jeszcze większej efektywności w branży transportowej i logistycznej“, przekonuje Frings.
Jest to zrozumiałe, gdyż szanse znalezienia na giełdzie powierzchni magazynowych odpowiedniego rozwiązania są całkiem spore. TimoCom rozpoczyna bowiem tę giełdę z około 30.000 ofert magazynowych w 40 krajach w Europie! Dodatkowo, wszystko to jest oczywiście powiązane z szeroką gamą usług serwisowych TimoCom.

Najważniejsze informacje
– Do 30.000 powierzchni magazynowych i logistycznych w 40 krajach europejskich
– Największa liczba ofert o zasięgu europejskim
– Dostępna w 24 językach
– Dla Klientów TimoCom bezpłatnie do 31.03.2013
Korzyści dla klientów
– Wyszukiwanie i oferowanie odpowiednich powierzchni magazynowych i logistycznych w całej Europie
– Redukcja pustych powierzchni magazynowych
– Lepsze wykorzystanie możliwości magazynowych
– Elastyczne reagowanie na sytuacje podbramkowe

Więcej informacji…   


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.