Select Page


TomTom: Nowe uchwyty Car Kit z zestawem głośnomówiącym dla smartfonów


 

Zaprezentowane w lipcu nowe uchwyty dla smartfonów TomTom Car Kit z zestawem głośnomówiącym są już dostępne w Polsce. Paleta produktów dedykowanych smartfonom została jednocześnie rozszerzona o uchwyty bez zestawu głośnomówiącego, pozwalające mocować telefon na przedniej szybie albo kratce wentylacyjnej deski rozdzielczej samochodu.

Najważniejszą cechą uchwytów Car Kit wyposażonych w zestaw głośnomówiący jest zaawansowany system redukowania szumów tła i odgłosów, zarówno dla dzwoniącego jak i kierowcy. Urządzenie zapewnia najwyższą jakość dźwięku i pozwala prowadzić głośne i wyraźne rozmowy telefoniczne oraz korzystać z nawigacji bez konieczności użycia rąk. TomTom Hands Free Car Kit jest dostępny w dwóch wersjach, dla iPhone i kompatybilnych z micro USB smartfonów na platformie Android.

Uniwersalne uchwyty bez zestawu głośnomówiącego są dostępne w wersji z możliwością mocowania wyłącznie na kratce wentylacyjnej oraz wersji z dwojakim systemem mocowania. Taki system umożliwia rozmieszczenie telefonu na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Uchwyt ten został dodatkowo wyposażony w szybką ładowarkę micro USB pasującą do smartfonów z Androidem.

Więcej informacji…


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 7 lat temu.