Select Page


V.Orlandi: Niezwykła firma – niezwykłe produkty!


 

Firma V. Orlandi specjalizuje się w produkcji systemów zaczepowych dla pojazdów użytkowych i ciągników rolniczych. Główna siedziba oraz 2 fabryki  położone są w północnych Włoszech. Ponad 150 lat nieprzerwanego istnienia (!!!)  zaowocowało obecnością produktów firmy u czołowych producentów samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych na całym świecie. Polski oddział zatrudnia 4 osoby i posiada dobrze zaopatrzony magazyn, co pozwala na bardzo szybkie dostawy na całym obszarze Polski i Europy Wschodniej.

W związku z aktywnością na wielu kontynentach i w egzotycznych krajach firma oferuje specjalistyczne produkty o bardzo wysokich parametrach technicznych.

Należą do nich żeliwne sprzęgi siodłowe o podwyższonym nacisku maksymalnym.  Siodło RP10  – 2 calowe ma maksymalny nacisk U =22 tony. Siodło ponadgabarytowe RP90 posiada najwyższy na rynku parametr U = 40 ton. Jest to niezwykle silne rozwiązanie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników.

Sprzęgi dyszlowe również oferowane są w wersjach wzmocnionych  – najlepszym przykładem jest sprzęg E50 „Australia”  – jak sama nazwa wskazuje jest on bardzo popularny na antypodach oraz sprzęg EH50  – „Leśnik” który jest przeznaczony dla zastosowań pozadrogowych.

Najsilniejszym i najbardziej specjalistycznym rozwiązaniem są sprzęgi dyszlowe TITIANO 2 o uciągu UWAGA! 250 oraz 500 ton oferowane są one wraz z odpowiednio zaprojektowaną końcówką dyszla.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem z punktu widzenia elastyczności i efektywności wykorzystania floty transportowej jest sprzęg siodłowy podwójnej wysokości dla ciągników typu MEGA. Pozwala on zaczepiać naczepy Mega oraz o standardowej wysokości wszędzie tam gdzie potrzebna jest elastyczność. Zmiana wysokości trwa ok 30 sekund! Jest on oferowany w specjalnej cenie do końca roku obejmującej wersję niskoobsługową płyty siodła oraz montaż u klienta w cenie. Również tutaj firma Orlandi oferuje wyższe parametry techniczne w porównaniu z ofertą konkurencji.

Do wszystkich automatycznych zaczepów oraz siodeł  firma do końca roku dodaje wysokiej jakości kurtkę firmową V. Orlandi.

Więc ej: www.orlandi.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.