Select Page


Viva-Trans: Piękne kobiety – szczytny cel!


 

To nieprawda, że w serwisie pojazdów ciężarowych pracują sami mężczyźni.  Poznaj nas od innej     – kobiecej strony!  Pod takim hasłem zorganizowano nietypową sesję  do kalendarza w firmie Viva-Trans Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz  w Pyskowicach koło Gliwic.

Na kalendarzu znalazło się 14 wyjątkowych pań- wszystkie łączy jedno – są  piękne, odważne i pracują w  serwisie samochodów ciężarowych Viva-Trans Sp. z o.o.

Zdjęcia do kalendarza odbywały się na przełomie września i  października .  Zostały wykonane przez Romana Krzemińskiego męża jednej z pań. Kalendarze  jeszcze w  listopadzie mają  trafić do klientów serwisu. „Mam nadzieję, że pomysł spodoba się mężczyznom i umieszczą go w honorowych miejscach swoich firm- mówi jedna z dziewczyn”.

Firma planuje  część kalendarzy sprzedać, a pieniądze przeznaczyć na  zakup odzieży zimowej dla najbiedniejszych dzieci z  pyskowickich podstawówek. – Zdarza się, że uczniowie z najuboższych rodzin  nie mają podstawowych rzeczy  takich jak: rękawiczki, szaliki czy czapki-nie mówiąc już o cieplejszych ubraniach, a zima dopiero przed nami- mówi jedna z nauczycielek pracująca w  Pyskowicach.

Viva-Trans Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz  to przede wszystkim serwis samochodów ciężarowych, choć są tu także obsługiwane samochody dostawcze.  Obok typowych dla serwisu : blacharni, lakierni, myjni, jest tu także nowoczesna  hamownia,  serwis naczep,  przyczep, wind załadowczych ( Autoryzowany Serwis BÄR), Auto-transporterów (Autoryzowany Serwis Kässbohrer ), agregatów  chłodniczych (Autoryzowany Serwis Carrier Transicold ).

Wszystkich ciekawych  zdjęć zapraszamy do odwiedzenia  profilu firmy na facebooku : Viva-Trans  Sp. z o.o.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.