Select Page


Wincanton: Przez rozwój kadr do przewagi konkurencyjnej


 

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, realizuje działania szkoleniowo-rozwojowe w ramach przyznanych środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI. Szkoleniami objętych zostanie blisko pół tysiąca zatrudnionych w Wincanton Polska.

Działania szkoleniowo-rozwojowe „Przez rozwój kadr do przewagi konkurencyjnej firmy Wincanton Polska” będą prowadzone przez 19 miesięcy i obejmą w sumie blisko 500 pracowników wszystkich szczebli – od kadry zarządzającej, poprzez specjalistów, aż po pracowników magazynowych.

– „Wincanton Polska, który został uznany „Solidnym Pracodawcą” 2008 i 2009 roku, oferuje swoim pracownikom konkretne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. W ramach prowadzonego obecnie projektu szkoleniowego chcemy wzbogacić kapitał wiedzy naszego zespołu. Liczymy, że jeszcze lepiej wykwalifikowane kadry pozwolą nam osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku operatorów logistycznych.” – komentuje Grzegorz Zakrzewski, Dyrektor Personalny, Wincanton Polska.

Od listopada 2009 roku przeprowadzono już 30 szkoleń, w których udział wzięło ponad 350 osób. Pracownicy Wincanton podnieśli swoje kompetencje m.in. w zakresie obsługi klientów, organizacji pracy, technik sprzedaży czy negocjacji. Rozwinęli także swoje umiejętności miękkie, takie jak asertywność, odporność na stres czy zdolność do współpracy w zespole.

Więcej informacji o osiągnięciach i kompetencjach Wincanton znajdą Państwo na stronie internetowej firmy www.wincanton.co.uk oraz www.wincanton.pl


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.