Select Page


Wincanton: współpraca z FAGOR


 

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, rozpoczął współpracę z firmą FAGOR. Operator logistyczny będzie odpowiedzialny za częściową realizację transportu międzynarodowego.

Wincanton zadba o obsługę ładunków całopojazdowych z fabryki FAGOR we Wrocławiu, eksportowanych m.in. do Francji, Hiszpanii, Czech, a także na Węgry, i Słowację. Operator logistyczny nawiązał współpracę z hiszpańskim producentem dóbr AGD w wyniku kilkumiesięcznych negocjacji.

– „FAGOR jest firmą, która zwraca szczególną uwagę na wypełnianie bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa w transporcie oraz elastyczność w okresach wzmożonej produkcji. Zostaliśmy wybrani, ponieważ udało nam się spełnić wszystkie wymagania w 100 procentach!” – komentuje Witold Zadrożny, International Transport Sales Manager, Wincanton Polska.

Poprzez realizację bezpiecznego i sprawnego transportu, Wincanton będzie wspierał swojego klienta w utrzymaniu pozycji lidera w branży AGD. Grupa Fagor, w skład której wchodzi FagorMastercook S.A., jest aktualnie obecna w ponad 100 krajach na 5 kontynentach i posiada 16 własnych fabryk. Od lat zaspokaja potrzeby klientów dostarczając im nowoczesny, jakościowy i wydajny sprzęt gospodarstwa domowego. Portfolio firmy liczy blisko 1,000 produktów.


 

Katagoria: inne sprawy techniczne
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.